Stanowisko:
Asystent/ka Biura

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie

b-65_black_copy-aw39ct2ivwykgmt20subml3pz7p6194c.jpg

Nazwa firmy:

BLACKSTONES

Data wyganięcia oferty:

2023.06.30

Miejscowość:

Warszawa, Floriańska 2

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=44105&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Asystent%2Fka%20Biura&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=BLACKSTONES%20&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług BPO dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Portfolio naszych usług obejmuje księgowość, kadry i płace, usługi doradczo-podatkowe, zarządzanie sekretariatem korporacyjnym oraz wpieranie klientów w kwestiach związanych z prowadzeniem przez nich działalności. Przewagę zapewnia nam zespół doskonale wykwalifikowanych i zaangażowanych specjalistów, wysoki standard obsługi klienta oraz bogate doświadczenie w świadczeniu usług na rzecz podmiotów z szerokiego spectrum sektorów przemysłu. Firma została założona w 2009 roku, zatrudnia 160 pracowników w czterech lokalizacjach w Polsce, Warszawie, Katowicach, Białymstoku i Radomiu.

Zakres obowiązków:

zapewnienie prawidłowego funkcjonowania recepcji

łączenie rozmów telefonicznych (również w języku angielskim)

przyjmowanie gości i obsługa spotkań biznesowych

dbanie o wizerunek recepcji i sal konferencyjnych

obsługa skrzynki e-mailowej

zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów między działami

współpraca z kurierami oraz innymi dostawcami usług

zamawianie artykułów biurowych oraz spożywczych, weryfikacja potrzeb w tym zakresie

realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie biura

bieżące wsparcie Zarządu oraz pracowników z innych działów

budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

znajomość języka angielskiego (przynajmniej na poziomie B1)

zaangażowanie i proaktywna postawa

łatwość w nawiązywaniu kontaktów i pozytywne nastawienie

doskonała organizacja czasu pracy

skrupulatność i uważność, multizadaniowość

umiejętność układania zadań według priorytetów

wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja

Benefity:

dofinansowanie nauki języków

spotkania integracyjne

program rekomendacji pracowników

świętowanie urodzin