Portal praktyk

Logowanie

podaj login i hasło wykorzytywane w e-uczelni UŁa

Użyte połączenie loginu i hasła nie jest prawidłowe.

Stanowisko:
Asystent/asystentka biura

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Bezpłatne

Długość trwania umowy:

70 godz.

logo_horizontal_1-k4w03vs9i1m9ni3rubexl67ir5738qg5.png

Nazwa firmy:

Fundacja 2do2

Data wyganięcia oferty:

2024.03.31

Miejscowość:

on-line

Ogłoszenie skierowane do:
Studentów wydziału prawa i administracji

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=44688&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Asystent%2Fasystentka%20biura&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Fundacja%202do2&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=magda%40fundacja2do2.org

Praktyki odbywają się w ramach programu Praktyki Społecznie Użyteczne.

Zakres obowiązków:

Każdorazowo program praktyk będzie ustalany z praktykantem i praktykantką na podstawie ich zainteresowań, celów oraz planu rozwoju.

Zakresy obowiązków dotyczyć będą poniższych obszarów (wszystkich lub wybranych wspólnie z osobą odbywającą praktyki):

  • Obsługa i rozwój innowacyjnego narzędzia IT (kontakt z organizacjami korzystającymi, prowadzenie mediów społecznościowych, udział w pracach zespołu nad rozwojem narzędzia)
  • Poznawanie specyfiki III sektora (przygotowywanie baz danych, research danych na temat kondycji III sektora, tworzenie tekstów, zestawień itd.)
  • Organizacja szkoleń, kontakt z organizacjami partnerskimi (prowadzenie rekrutacji, obsługi szkoleń online na platformie, kontakt z uczestnikami po, udział w tworzeniu programu, prezentacji, ewaluacji itd.)
  • Każda z osób będzie mieć możliwość poznania „od kuchni” pracy w organizacji – będzie brać udział w spotkaniach zespołu, przygotowywaniu programów, ewaluacji projektów, życiu organizacji (działania zależne od terminu praktyk)
Wymagania:
  • umiejętność pracy i kontaktu zdalnego (praca w 95% on-line/ zdalnie)
  • skrupulatność
  • samodzielność w pracy
  • nastawienie na rozwój, chęć do uczenia się
  • chęć poznania specyfiki III sektora z lotu ptaka
  • umiejętności związane z obsługą pakietu MS Office oraz plików współdzielonych oferowanych w ramach G Suite (Google Workspace).
Benefity:

Dzięki udziałowi w programie Praktyk Społecznie Użytecznych:

- poznasz potencjał ekonomii społecznej

- zdobędziesz cenne doświadczenie i wgląd w pracę mazowieckich organizacji pozarządowych i spółdzielni socjalnych

- zaliczysz obowiązkowe praktyki na uczelni

- wykorzystasz swoją energię tam, gdzie to naprawdę potrzebne!

Wiemy, że praktyki mogą być wymagające, dlatego finansujemy nocleg i dojazd dla wszystkich praktykujących poza miejscem zamieszkania, a także ubezpieczenie OC i NNW.