Portal praktyk

Logowanie

podaj login i hasło wykorzytywane w e-uczelni UŁa

Użyte połączenie loginu i hasła nie jest prawidłowe.

Stanowisko:
Asystent/asystentka biura

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Bezpłatne

Długość trwania umowy:

70 godz.

logo_horizontal_1-1leigdejrosyakg8ysnappzmbojqw7mo.png

Nazwa firmy:

Fundacji Samodzielni Robinsonowie

Data wyganięcia oferty:

2024.12.31

Miejscowość:

Warszawa

Ogłoszenie skierowane do:
Studentów wydziału prawa i administracji

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=44689&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Asystent%2Fasystentka%20biura&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Fundacji%20Samodzielni%20Robinsonowie&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=a.zelazowska-kosiorek%40fundacjarobinson.org.pl

Celem fundacji jest wszechstronne wspieranie młodzieży z różnych form pieczy zastępczej w wejściu w dorosłe życie. Prowadzimy m.in. grupy wsparcia i rozwoju, gry edukacyjne, staże zawodowe i społeczne, działania wspierające rozwój kompetencji, obozy edukacyjne, program stypendialny. W naszej pracy bazujemy na zasobach i staramy się uruchamiać potencjał, który drzemie w młodych ludziach. Biuro Fundacji mieści się w Warszawie przy ul. Różanej 19/8, ale działania prowadzimy w całej Polsce.

Szukamy osób zainteresowanych praktyką w biurze fundacji w roli asystenta/ asystentki biura.

Dzięki udziałowi w naszych praktykach zdobędziesz doświadczenia w roli asystenta/ asystentki biura (m.in. poznasz elementy zarządzania projektem w praktyce, zasady obiegu dokumentów finansowych i procedury z tym związane, udoskonalisz obsługę pakietu Office, poznasz programy Autenti, Canva, WebAnkieta, Monday).

Praktyki odbywają się w ramach programu Praktyki Społecznie Użyteczne.

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie umów i wprowadzaniem ich do systemu Autenti
  • archiwizacja dokumentacji finansowej i merytorycznej
  • przygotowywanie dokumentów i zestawień dla księgowości
  • przygotowywanie listy płac i przelewów
  • opisywanie dokumentów finansowych
Wymagania:
  • otwartość, komunikatywność
  • dokładność, skrupulatność, systematyczność
  • ze znajomością obsługi pakietu MSOffice
  • gotowość do uczenia się
  • podzielanie celów i misji fundacji
Benefity:

Dzięki udziałowi w programie Praktyk Społecznie Użytecznych:

- poznasz potencjał ekonomii społecznej

- zdobędziesz cenne doświadczenie i wgląd w pracę mazowieckich organizacji pozarządowych i spółdzielni socjalnych

- zaliczysz obowiązkowe praktyki na uczelni

- wykorzystasz swoją energię tam, gdzie to naprawdę potrzebne!

Wiemy, że praktyki mogą być wymagające, dlatego finansujemy nocleg i dojazd dla wszystkich praktykujących poza miejscem zamieszkania, a także ubezpieczenie OC i NNW.