Portal praktyk

Logowanie

podaj login i hasło wykorzytywane w e-uczelni UŁa

Użyte połączenie loginu i hasła nie jest prawidłowe.

Stanowisko:
Lektor języka angielskiego

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie

tutlo_logo-cx8leciguccy00zln2ugiyfy2vmxxkh4.jpg

Nazwa firmy:

Tutlo Sp. z o.o.

Data wyganięcia oferty:

2024.12.31

Miejscowość:

Online

Ogłoszenie skierowane do:
Studentów wydziału prawa i administracji
Studentów wydziału ekonomii i zarządzania

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=44744&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Lektor%20j%C4%99zyka%20angielskiego&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Tutlo%20Sp.%20z%20o.o.&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=
Zakres obowiązków:

→ Uczysz języka angielskiego kiedy chcesz i ile chcesz

Wymagania:

→ Masz czas w dowolnych godzinach między 8.00 – 22.00 od poniedziałku do piątku
     lub w weekendy między 9.00 – 21.00

→ Posiadasz dobre łącze internetowe

→ Znasz j. angielski na poziomie C1 albo posługujesz się nim płynnie

→ Entuzjastycznie podchodzisz do nauki języka i z łatwością nawiązujesz kontakty

→ Masz za sobą pierwsze doświadczenie w uczeniu języka angielskiego

Benefity:

→ Wymieniasz się doświadczeniami z ludźmi z całego świata

→ Otrzymujesz zaświadczenie o odbyciu praktyk

→ Pomagasz przełamać barierę językową uczniom, którzy potem podbijają świat i chwalą Cię jako nauczyciela