Praktyki w Fundacji Meakultura (specjalista/ specjalistka ds. nowych technologii)

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Bezpłatne

Długość trwania umowy:

70 godz.

Nazwa firmy:

Fundacja Meakultura

Data wyganięcia oferty:

2024.12.31

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=44989&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Praktyki%20w%20Fundacji%20Meakultura%20%28specjalista%2F%20specjalistka%20ds.%20nowych%20technologii%29&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Fundacja%20Meakultura&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=kontakt%40meakultura.pl

Podstawę działań fundacji MEAKULTURA tworzy triada Muzyka/Edukacja/Artyści.

Fundacja została założona w 2012 roku i jest organizacją pożytku publicznego, jedną z najważniejszych polskich organizacji pozarządowych, która zrzesza ekspertów z sektora kultury muzycznej, dziennikarzy i artystów.

Działalność Fundacji MEAKULTURA od strony merytorycznej można podzielić na dwa podstawowe kierunki:

  • organizacja przedsięwzięć kulturalno-edukacyjno-naukowych, realizujących powyższe założenia, np. wydawnictwa, wydarzenia, szkolenia, studia podyplomowe;
  • działalność ekspercka, czyli przedsięwzięcia szukające nowych rozwiązań i włączające je do sektora kultury.

Na praktykach będziesz mieć możliwość włączenia się w pozyskiwanie środków na działania fundacji i rozwijaniem jej działalności gospodarczej.

Zakres obowiązków:
  • rozbudowa stron i aktualizacje (CMS WordPress)
  • Google Adwords
  • wsparcie technologiczno-rozwojowe
Wymagania:

Ważne jest, żebyś miał/miała podstawową wiedzę i umiejętności w zakresie nowych technologii.

Zapewniamy ubezpieczenie OC i NNW, a także zwrot kosztow dojazdu i noclegow dla praktyk poza miejscem zamieszkania.