Stanowisko:
Asystent/ asystentka koordynatora projektu kulturalnego

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Bezpłatne

Długość trwania umowy:

70 godz.

logo_horizontal_1-5j8j09ir8sul7gutinya8rkcyg0m5zio.png

Nazwa firmy:

Fundacja Sztuka Ciała

Data wyganięcia oferty:

2024.12.31

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=45009&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Asystent%2F%20asystentka%20koordynatora%20projektu%20kulturalnego&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Fundacja%20Sztuka%20Cia%C5%82a&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=joanna%40sztukaciala.com

Jednym z najważniejszych celów, jakie sobie wyznaczamy od wielu lat w Fundacji Sztuka Ciała, jest dzielenie się z małym i bardzo małym odbiorcą teatrem, który jest dostępny, estetycznie piękny i rozwijający wyobraźnię. Od 13 lat realizujemy spektakle, używając ruchu jako głównego środka wyrazu – jest to teatr zrozumiały i ciekawy niezależnie od barier intelektualnych, społecznych czy też lingwistycznych. Posługujemy się różnymi technikami takimi jak pantomima, teatr fizyczny, taniec, klaunada. Nasze przedstawienia realizowane są z dbałością o warstwę wizualną.

Działamy od 2009 roku, budując swoją publiczność i repertuar wokół TEATRU RODZINNEGO, który z rzadka używa słowa, a posługuje się głównie obrazem i ruchem. Jednocześnie budujemy ideę Latającego Teatru Sztuki Ciała – teatru, który nie ma swojej siedziby i dociera zarówno ze swoją sztuką, jak i edukacją kulturalną w różne zakątki Warszawy i Polski.

Jesteśmy finalistami 14. edycji Mam Talent, laureatami Grand Prix Festiwalu Lalka też Człowiek, Konkursu im. Jana Dormana oraz nagrody Bielańskiej Gali Kultury w kategorii Animacja Kultury. Otrzymaliśmy także Warszawską Nagrodę Edukacji Kulturalnej 2020.

Zakres obowiązków:
  • wsparciemkoordynatorki projektu kulturalnego we wszystkich bieżących działaniach
  • nawiązywanie kontaktu z placówkami oświatowymi i zaproszeniem ich do udziału w projekcie
  • wsparcie działu promocji w regularnych działaniach, w tym w mediach społecznościowych oraz w tworzeniu baz mediów
  • wsparcie produkcji wydarzeń artystycznych
  • jeśli chcesz, zapowiadanie spektakli i prowadzeniem rozmów z publicznością
Wymagania:

Szukamy osoby, która ceni obszar kultury, a jednocześnie ma umiejętności organizacyjne, pragnienie uczenia się zagadnień z obszaru zarządzania w kulturze, inicjatywę i zdolność do generowania nowych pomysłów.

Ponadto:

  • ma dostęp do własnego komputera i obsługuje programy MS Office
  • jest komunikatywna, otwarta na prowadzenie rozmów telefonicznych
  • umie komunikować się jasno zarówno werbalnie, jak i pisemnie
  • jest odpowiedzialna i terminowa

Możliwe jest podjęcie dalszej współpracy.

Dzięki udziałowi w programie Praktyk Społecznie Użytecznych:

- poznasz potencjał ekonomii społecznej

- zdobędziesz cenne doświadczenie i wgląd w pracę mazowieckich organizacji pozarządowych i spółdzielni socjalnych

- zaliczysz obowiązkowe praktyki na uczelni

- wykorzystasz swoją energię tam, gdzie to naprawdę potrzebne!

Wiemy, że praktyki mogą być wymagające, dlatego finansujemy nocleg i dojazd dla wszystkich praktykujących poza miejscem zamieszkania oraz ubezpieczenie OC i NNW.