Portal praktyk

Logowanie

podaj login i hasło wykorzytywane w e-uczelni UŁa

Użyte połączenie loginu i hasła nie jest prawidłowe.

Stanowisko:
PRAKTYKANT/KA Fundusze UE

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Płatne

Długość trwania umowy:

godz.

sekwencja_logo-crf1wzx8idgqqtor1t5qd1ltluqw9mvn.jpg

Nazwa firmy:

Sekwencja Sp. z o.o.

Data wyganięcia oferty:

2024.01.31

Miejscowość:

Warszawa

Ogłoszenie skierowane do:
Studentów wydziału prawa i administracji
Studentów wydziału ekonomii i zarządzania

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=45097&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=PRAKTYKANT%2FKA%20Fundusze%20UE&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Sekwencja%20Sp.%20z%20o.o.&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=praca%40sekwencja.eu

SEKWENCJA to profesjonalna firma consultingowa, specjalizująca się w pozyskiwaniu dofinansowania i prowadzeniu projektów z funduszy UE, doradztwie biznesowym (m.in. przygotowanie strategii firmy, wchodzenie na nowe rynki zbytu). Oferujemy płatne praktyki, a po ich zakończeniu możliwość stabilnego zatrudnienia w dynamicznym przedsiębiorstwie i zaangażowanym zespole, przy realizacji ciekawych projektów.

Zakres obowiązków:
  • monitorowanie dostępności funduszy unijnych oraz innych zewnętrznych źródeł finansowania
  • rozwijanie kompetencji z zakresu przygotowywania wniosków o dofinansowanie projektów unijnych oraz wspieranie zespołu przygotowującego wnioski
  • udział w prowadzeniu analiz (przedsiębiorstw i rynków) oraz prezentowanie wyników w formie raportów
  • udział w rozliczaniu projektów dofinansowanych ze środków UE
  • udział w budowaniu strategii rozwoju dla Klienta
  • udział w reorganizacji modeli biznesowych dla Klienta
  • stałe poszerzanie wiedzy z zakresu unijnych dofinansowań dla biznesu
  • Obowiązki biurowo-administracyjne wynikające z realizacji powyższych obowiązków merytorycznych
Wymagania:

Jeśli:

  • jesteś absolwentem/ką lub studentem/ką ostatnich lat studiów, interesuje Cię temat dotacji UE oraz współpraca z firmami z różnych branż
  • jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania, nawet te niezwiązane z twoim tokiem studiów
  • jesteś osobą odpowiedzialną i samodzielną
  • masz wysokie zdolności interpersonalne i jesteś osobą komunikatywną
  • umiesz sprawnie organizować sobie pracę
  • posiadasz umiejętności pracy w zespole
  • starannie posługujesz się językiem polskim w mowie i piśmie
  • chcesz poznać od środka funkcjonowanie przedsiębiorstw oraz być współtwórcą ich rozwoju
  • szybko się uczysz i masz zdolność analitycznego myślenia
  • dobrze radzisz sobie z obsługą pakietu MS Office

Skontaktuj się z nami!

Benefity:

Oferujemy

  • trzymiesięczne praktyki w dynamicznie działającej firmie
  • dążenie do stałego zatrudnienia po okresie praktyk
  • wynagrodzenie za praktyki na podstawie umowy zlecenia
  • elastyczny czas pracy 24-40h tygodniowo
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wsparcie merytoryczne i pomoc ekspertów
  • przyjazną atmosferę pracy