Stanowisko:
Asystent/ka ds. księgowości

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Płatne

Długość trwania umowy:

godz.

mddp_logo_transparent-blkck8csj0l7n0k0syleruzqoc29lq8a.png

Nazwa firmy:

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy

Data wyganięcia oferty:

2024.01.31

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=45130&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Asystent%2Fka%20ds.%20ksi%C4%99gowo%C5%9Bci&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=MDDP%20Michalik%20D%C5%82uska%20Dziedzic%20i%20Partnerzy&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=

Jesteśmy najbardziej utytułowaną niezależną polską firmą doradczą, działającą na rynku od 2004 r. Nasz zespół tworzy niemal 200 ekspertów w zakresie VAT, podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych, podatków lokalnych, postępowań podatkowych i sądowych oraz cła i akcyzy. Prowadzimy innowacyjne, pionierskie sprawy i projekty podatkowe w Polsce. Współpracujemy z czołowymi europejskimi firmami doradczymi, świadcząc najwyższej jakości usługi z uwzględnieniem aspektów międzynarodowych. W zakresie prawnym blisko współpracujemy z międzynarodową kancelarią Osborne Clarke. Wśród naszych klientów są zarówno koncerny międzynarodowe, jak i największe polskie spółki ze wszystkich sektorów gospodarki. Angażujemy się w sprawy, które uważamy za ważne – aktywnie uczestniczymy w konsultacjach projektowanych aktów prawnych; jesteśmy ekspertami Komisji Europejskiej, organizacji przedsiębiorców oraz stowarzyszeń branżowych. Nasi eksperci są autorami szeregu publikacji książkowych oraz artykułów i komentarzy w wydawnictwach fachowych i w mediach. Jako wykładowcy, partnerzy stowarzyszeń studenckich a także organizatorzy konkursów akademickich angażujemy się w kształcenie młodych prawników i ekonomistów.

Zakres obowiązków:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• wystawianie faktur sprzedaży
• przetwarzanie dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy (elektroniczny obieg dokumentów)
• prace księgowe związane z zakończeniem miesiąca
• kontakt z kontrahentami polskimi i zagranicznymi w powierzonym zakresie
• pomoc administracyjna oraz wspieranie zespołu księgowości w realizacji zadań

Wymagania:

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Studenci lub absolwenci – preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia
  • Dyspozycyjność min. 30 h tygodniowo
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office – w szczególności MS Excel
  • Znajomość języka polskiego i języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i dyskrecja
  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima
Benefity:

TO OFERUJEMY:

• Pracę w firmie doradztwa podatkowego będącej jednym z liderów na rynku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia lub umowę o pracę
• Elastyczne godziny pracy
• Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
• Zajęcia z języka angielskiego online
• Możliwości rozwoju i jasno określoną ścieżkę kariery
• Atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji
• Praktyczny onboarding i wsparcie Buddiego
• Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, PETHELP
• Możliwość uczestniczenia w drużynie biegowej, imprezach integracyjnych
• Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy