Stanowisko:
Junior Data Solutions Engineer

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie

ct-standard-sygnet-cnb7d8maykyu29mlh59nm4v3veb35iw1.jpg

Nazwa firmy:

Cloud Technologies S.A.

Data wyganięcia oferty:

2024.01.31

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=45137&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Junior%20Data%20Solutions%20Engineer&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Cloud%20Technologies%20S.A.&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=

OnAudience jest częścią grupy Cloud Technologies, jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie!

Dostarczamy dane do targetowania reklamy internetowej, zasilając kampanie największych marek na świecie. Nasze dane służą również do nauki narzędzi wykorzystujących algorytmy AI.

Stworzyliśmy chmurę danych, w której przetwarzamy informacje o 5 mld użytkowników z ponad 200 rynków świata. Prowadzimy działalność przede wszystkim w USA i w krajach Europy Zachodniej. Jesteśmy notowani na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zakres obowiązków:
  • Współtworzenie nowych rozwiązań biznesowych wraz z wewnętrznym zespołem sprzedażowym oraz zespołem programistów.
  • Rozwój produktów technologicznych opartych o dane.
  • Praca ze zbiorami danych, raportami, systemami monitoringu i kontroli.
  • Wsparcie klientów i rozwiązywanie problemów wspólnie z programistami.
  • Bycie pomostem między biznesem a technologią, pośrednikiem między zespołem technologicznym a biznesowymi klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
  • Przekładanie możliwości technicznych na język biznesu i szukanie technicznych rozwiązań wyzwań, przed którymi stoją nasi klienci.
  • Branie udziału w budowaniu wizerunku firmy jako profesjonalnego partnera i doradcy w biznesie związanym z szeroko pojętym big data i digital marketingiem.
Wymagania:
  • Płynnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Bardzo dobrej znajomości programu Excel oraz Google Workspace (Sheets, Docs).
  • Mile widziana praktyczna wiedza na temat przetwarzania danych w językach: Python, Pandas, GNU R lub podobnych oraz obsługa uniwersalnych formatów danych, takich jak JSON, XML, CSV.
  • Mile widziane doświadczenie w branży reklamy internetowej lub digital marketingu.
  • Osoby zorientowanej na cel, otwartej na codzienne wyzwania.
  • Entuzjasty danych lubiącej analizować dane.
  • Myślenia nieszablonowego, otwartego umysłu pełnego pomysłów na tworzenie nowych rozwiązań (będziesz uczestniczyć w tworzeniu wielu innowacyjnych rozwiązań z zakresu mediów, marketingu internetowego i ogólnego użycia danych w skali globalnej).
  • Chęci do poznawania perspektywicznego i międzynarodowego rynku reklamy internetowej, z osobowością o wysokich osiągnięciach i samodzielnym podejściem.
  • Chęci prowadzenia indywidualnych projektów oraz działań rozwojowych produktów technologicznych.
  • Mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat kierunków ekonomicznych, mediowych, zarządzania lub pokrewnych.
  • Samodzielny wybór metod i sposobów realizacji działania aby uzyskać oczekiwany efekt, przy jednoczesnym wsparciu doświadczonych managerów jeśli będzie Ci potrzebne.
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń w dynamicznie i nowocześnie zarządzanej firmie o płaskiej strukturze.
  • Pracę w młodym, ale doświadczonym zespole (średnia wieku w naszej organizacji to ok. 29 lat), który kreuje swobodną atmosferę, sprzyjającą innowacjom i rozwojowi.
  • Hybrydowy model pracy i możliwość korzystania z biura zlokalizowanego w klimatycznej, a zarazem nowoczesnej Elektrowni Powiśle.
  • Benefity: opieka medyczna, karta sportowa.
  • Spotkania integracyjne i dużo uśmiechu przy wspólnych śniadaniach serwowanych codziennie dla wszystkich Pracowników.
  • Pracę na nowoczesnych narzędziach Apple.
  • Mały Zespół, który lubi swoje towarzystwo nie tylko w pracy, ale także po jej zakończeniu.