Stanowisko:
Asystent/ka zespołu Prawników

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie

Nazwa firmy:

Kochański&Partners

Data wyganięcia oferty:

2024.01.31

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=45145&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Asystent%2Fka%20zespo%C5%82u%20Prawnik%C3%B3w&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Kocha%C5%84ski%26Partners&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=hr%40kochanski.pl
Zakres obowiązków:
  • wsparcie pracy kilkuosobowego zespołu prawników
  • codzienna praca z dokumentami (w tym m.in. formatowanie, archiwizacja)
  • prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów
  • koordynacja elektronicznego kalendarza, organizacja spotkań i podróży służbowych
  • kontakt z instytucjami, urzędami, sądami itp.
  • tworzenie raportów, protokołów ze spotkań, sprawozdań i prezentacji
  • wykonywanie innych czynności zgodnie ze wskazówkami prawników
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku administracyjnym
  • doświadczenie w kancelarii prawnej na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Word – umiejętność sprawnego formatowania długich tekstów)
  • znajomość języka angielskiego – poziom min. B2 (warunek konieczny)
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (w trybie zaocznym) – mile widziane kierunki lingwistyczne / administracyjne
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • stałe zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • w pełni sfinansowaną przez firmę prywatną opiekę medyczną na poziomie VIP
  • dofinansowanie do pakietu sportowego
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • system poleceń pracowniczych
  • możliwość udziału w konwersacjach z native speakerem
  • praca w nowoczesnym biurze w centrum miasta
  • udział w firmowych inicjatywach sportowych
  • profesjonalne i przyjazne środowisko pracy, świeże owoce i bibliotekę cyrkularną w biurze