Stanowisko:
Młodszy Specjalista ds. rozwoju biznesu

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Nazwa firmy:

Kochański&Partners

Data wyganięcia oferty:

2024.01.31

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=45146&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=M%C5%82odszy%20Specjalista%20ds.%20rozwoju%20biznesu&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Kocha%C5%84ski%26Partners&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=hr%40kochanski.pl
  • stałe zatrudnienie i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • sfinansowaną przez firmę prywatną opiekę medyczną na poziomie VIP
  • dofinansowanie do pakietu sportowego
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • system poleceń pracowniczych
  • możliwość udziału w konwersacjach z native speakerem
  • praca w nowoczesnym biurze w centrum miasta
  • udział w firmowych inicjatywach sportowych
  • profesjonalne i przyjazne środowisko pracy, świeże owoce i bibliotekę cyrkularną w biurze

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez prowadzenie kampanii mailingowych i telefonicznych – umawianie spotkań dla ekspertów z potencjalnymi klientami
  • inicjowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami (potencjalnymi i obecnymi)
  • tworzenie i prowadzenie wewnętrznych baz danych
  • researche branżowe
  • raportowanie wyników swojej pracy
Wymagania:
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej (dodatkowy atut)
  • podstawowa wiedza w zakresie gospodarczym, prawnym i podatkowym
  • doświadczenie lub znajomość branży prawnej (dodatkowy atut)
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • język angielski na poziomie min. B2
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (w trybie zaocznym)
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy