Portal praktyk

Logowanie

podaj login i hasło wykorzytywane w e-uczelni UŁa

Użyte połączenie loginu i hasła nie jest prawidłowe.

Stanowisko:
Kierownik Sprzedaży w sklepach w Warszawie i Poznaniu

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Nazwa firmy:

Playroom

Data wyganięcia oferty:

2024.01.21

Miejscowość:

Warszawa i Poznań

Ogłoszenie skierowane do:
Studentów wydziału ekonomii i zarządzania

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=45150&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Kierownik%20Sprzeda%C5%BCy%20w%20sklepach%20w%20Warszawie%20i%20Poznaniu&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Playroom&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=

Secret Place jest dla Ciebie idealnym miejscem! W naszym salonie znajdziesz wyłącznie najlepsze zabawki erotyczne - od sprawdzonych dostawców, wykonane z wysokogatunkowych materiałów, bezpieczne dla zdrowia oraz oczywiście dostarczające wielu niezapomnianych wrażeń.

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających kobiet i mężczyzn. Do osób, które oczekują od sex akcesoriów czegoś więcej, a przede wszystkim - odrobiny luksusu! Secret Place – sklep erotyczny z klasą, dla wymagających klientów to marka z ugruntowaną pozycją na rynku, lider w sprzedaży stacjonarnej i internetowej.

Sex shop reFForm Fetish Store w Warszawie i Poznaniu to prawdziwa mekka dla fetyszystów. Oferta sklepów skierowana jest do osób świadomych, że siła doznań seksualnych zależy od jakości akcesoriów. Zabawki erotyczne, które reFForm Fetish Store oferuje wyróżniają się designem, wygodą używania, są bezpieczne i innowacyjne.

Oferujemy ogromny wybór zabawek erotycznych, od odzieży skórzanej, gumowej i bielizny, po gadżety i akcesoria BDSM. Wprowadzamy na polski rynek najlepsze produkty, najlepszych marek, dla osób o wyrafinowanych gustach i pragnieniach.

Nasze sklepy stacjonarne nagrodzone zostały na targach w Hanowerze w 2018 roku nagrodą E.A.N. Erotix Award - Retailer of the Year!

Zakres obowiązków:

Odpowiedzialność za:

  • Realizacje planów sprzedażowych sklepów w Warszawie i Poznaniu, ich podział na sklepy oraz sprzedawców oraz egzekwowanie ich realizacji
  • Kontrole działalności operacyjnej i kosztów sklepów
  • Zarządzanie podległym zespołem, szkolenie i edukacja zespołu oraz prowadzenie procesów rekrutacyjnych i rozwojowych
  • Wysoki poziom obsługi klienta w sklepach oraz za przekazywanie informacji do zespołu o aktualnych akcjach, kampaniach sprzedażowych
  • Dotrzymywanie terminów sporządzania oraz wysyłania raportów operacyjnych oraz dokumentów, w tym personalnych
  • Powierzone mienie (prawidłowe użytkowanie i przechowywanie wyposażenia IT, elementów wyposażenia sklepu, materiałów marketingowych)
  • Przestrzeganie procedur reklamacyjnych, zwrotów oraz wymiany towarów, postępowania z różnicami kasowymi oraz zapobiegania stratom inwentaryzacyjnym.
  • Dbanie o wizerunek sklepów
Wymagania:

Firma zajmująca się sprzedażą produktów ekskluzywnych i premium, ceniąca u pracowników wiedzę, kompetencje jak i potencjał, zachęca do kontaktu wszystkich tych, którzy:

  • Mają otwarty umysł
  • Rozumieją słowo praca
  • Wiedzą, że są odpowiedzialni
  • Wierzą w relacje partnerskie z pracodawcą
  • Znają język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Są dyspozycyjni i gotowi odbywać regularne podróże służbowe
  • Odpowiadali za wyniki sprzedaży i funkcjonowanie sklepów detalicznych
Benefity:

To oferujemy

  • Możliwość zatrudnienia na etat, jdg (jednoosobowa działalność gospodarcza) lub inną formę zatrudnienia.
  • Miejsce pracy: Warszawa / Poznań – regularne i systematyczne podróże służbowe
  • Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku, okazjonalnie w soboty i niedziele handlowe
  • Proces wdrożenia na stanowisko pracy
  • Wynagrodzenie zależy od Twojej wiedzy i kompetencji.