Portal praktyk

Logowanie

podaj login i hasło wykorzytywane w e-uczelni UŁa

Użyte połączenie loginu i hasła nie jest prawidłowe.

Stanowisko:
Konsultant Klienta Premium w Warszawie lub Poznaniu

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie

playroom_logo-c06logepsywqxgy4xs7978ykmnzglxv4.jpg

Nazwa firmy:

Playroom

Data wyganięcia oferty:

2024.03.03

Miejscowość:

Warszawa albo Poznań

Ogłoszenie skierowane do:
Studentów wydziału prawa i administracji
Studentów wydziału ekonomii i zarządzania

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=45151&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Konsultant%20Klienta%20Premium%20w%20Warszawie%20lub%20Poznaniu&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Playroom&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=

Firma zajmująca się sprzedażą produktów ekskluzywnych i premium, ceniąca u pracowników wiedzę, kompetencje jak i potencjał, zachęca do kontaktu wszystkich tych, którzy:

  • ·       Mają otwarty umysł
  • ·       Rozumieją słowo praca
  • ·       Wiedzą, że są odpowiedzialni
  • ·       Wierzą w relacje partnerskie z pracodawcą

Zapoznaj się z naszymi sklepami pod adresami www.secretplace.pl oraz www.refform.pl

Zakres obowiązków:

Za co będziesz odpowiedzialny/a:

  • ·       pomaganie klientom w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb i oczekiwań
  • ·       realizowanie planów sprzedażowych
  • ·       profesjonalne prezentowanie oferty produktowej
  • ·       budowanie długoterminowych i pozytywnych relacji z klientami
  • ·       regularne szkolenie się ze znajomości oferty produktowej i zdobywanie wiedzy na temat produktów
Wymagania:

Warunki pracy i oczekiwania:

  • ·       możliwość zatrudnienia na etat, jdg (jednoosobowa działalność gospodarcza) lub inną formę zatrudnienia. Część etatu, cały etat lub rozliczenie godzinowe.
  • ·       Miejsce pracy: Warszawa / Poznań
  • ·       Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do soboty w godzinach od 11.00 do 21.00 oraz w niedziele handlowe
  • ·       Komunikatywna znajomość języka angielskiego, inne mile widziane, zwłaszcza ukraiński
  • ·       Proces wdrożenia na stanowisko pracy

Praca w salonach w Poznaniu i Warszawie - zaznacz odpowiednie miejsce w formularzu aplikacyjnym.