Stanowisko:
Praktyki/wolontariat w LEVEL UP

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Bezpłatne

Długość trwania umowy:

20 godz.

nowe_logo_zk-tccldbjsy0xfcke8e23nv77k73ncsozs.png

Nazwa firmy:

LEVEL UP

Data wyganięcia oferty:

2024.01.15

Miejscowość:

Zdalnie

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=45156&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Praktyki%2Fwolontariat%20w%20LEVEL%20UP&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=LEVEL%20UP&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=

Stowarzyszenie LEVEL UP szuka wolontariuszy i praktykantów, którzy pragną rozwijać swoje kompetencje społeczno-zawodowe i realizować z nami ciekawe projekty!

Możesz u nas nabyć doświadczenie, nowe umiejętności, poznać ciekawych ludzi, rozwijać się w wybranych przez Ciebie obszarach i w wybranym przez Ciebie czasie.

LEVEL UP zostało założone przez grupę młodych dziewczyn z Łodzi i okolic, aby tworzyć inicjatywy skupiające się na wyrównywaniu szans różnych grup (np. kobiet, dzieci, młodzieży z trudnościami, seniorom). Nasze projekty poruszają tematy min. edukacji nieformalnej, integracji, pomocy osobom z niepełnosprawnościami, ekologii, różnorodności kulturowej.

Zakres obowiązków:

Wymagania:

minimalny wiek to 13 lat (od osób niepełnoletnich, wymagana będzie zgoda rodziców)

język angielski min. B2 w przypadku chęci realizacji projektów międzynarodowych (w przypadku projektów wschodnich - język rosyjski)

Wymagania:

Szukamy:

tłumaczy języka rosyjskiego

tłumaczy języka hiszpańskiego

grafików

administratorów strony www

twórców treści na bloga

koordynatorów naszych kanałów społecznościowych

event managerów

koordynatorów projektów lokalnych

koordynatorów projektów międzynarodowych

specjalistów SEO

realizatorów badań społecznych

Zapoznaj się z opisami zadań poszczególnych zespołów:

Benefity:

Oferujemy:

odbywanie wolontariatu/praktyk zdalnie, w pełni zadaniowo - jeśli chcesz, możesz pracować w środku nocy z domku w Bieszczadach (o ile masz zasięg), patrzymy tylko na efekty Twojej pracy

udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

rozwój umiejętności miękkich

poznanie narzędzi wykorzystywanych w biznesie i NGO (pracujemy w oparciu o elementy agile, korzystamy z narzędzi wykorzystywanych przez gigantów biznesowych m.in. Wordpress, Canva, Trello, Discord, Zoom)

możliwość wzięcia udziału w wymianach międzynarodowych i szkoleniach po okresie próbnym (do tej pory nasi praktykanci i wolontariusze byli w Portugalii, Egipcie, Armenii, Hiszpanii, Włoszech i wielu innych ciekawych miejscach)

możliwość stworzenia własnego projektu i wcielenia go w życie (wesprzemy cię w zdobyciu grantu, zaplanowaniu i realizacji całości)

dostosowanie się do Twoich możliwości czasowych (np. luz w trakcie sesji)

pracę w młodym, dynamicznym zespole (oczywiście, że tak) i zgranej organizacji

spotkania integracyjne (online lub na żywo)

bezpłatne kursy językowe z angielskiego i hiszpańskiego

Dodatkowo każdy wolontariusz objęty jest Ubezpieczeniem od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NWW) - zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Oznacza to, że w trakcie wykonywania wolontariatu na terenie Polski, wolontariusz jest zawsze ubezpieczony.

W przypadku praktykantów Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NWW) jest pokryte przez Uczelnię lub pozostawione w gestii praktykanta.

Zapraszamy do współpracy :) Doświadczenie nie jest wymagane. Liczy się kreatywność, zapał do pracy i pozytywne nastawienie.

Wymagania:

Aplikuj już dziś: https://forms.gle/tmmx6Ui6FaGRgsjx9