Stanowisko:
Asystent w Zespole Wyceny Modelowej

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

obraz1-g5353miwr5g8gu7gnigzndmrka3n5aoq.png

Nazwa firmy:

ProService Finteco

Data wyganięcia oferty:

2024.01.31

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=45159&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Asystent%20w%20Zespole%20Wyceny%20Modelowej&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=ProService%20Finteco&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=

ProService Finteco Sp. z o.o. to spółka dostarczająca profesjonalne i kompleksowe rozwiązania informatyczne oraz świadcząca usługi dla instytucji finansowych w Polsce i za granicą. Celem naszej firmy jest dostarczanie klientom profesjonalnych rozwiązań, aplikacji biznesowych i usług outsourcingowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań. ProService Finteco współpracuje głównie z funduszami inwestycyjnymi, funduszami emerytalnymi, firmami ubezpieczeniowymi i bankami, wspierając kluczowe procesy obsługi produktów i usług finansowych oraz obsługę klientów.

W ProService Finteco rozwijamy się nieustannie! Każdy z nas łączy w sobie wiele talentów, dlatego każdego dnia dokładamy coś od siebie, aby nasza firma była jeszcze lepszym miejscem pracy. Szukamy ludzi z pasją! Stawiamy na otwartość, świeże spojrzenie, odwagę w dzieleniu się swoimi pomysłami. Z nami możesz pracować w obszarze księgowości, IT, obsłudze klienta, rejestracji danych. Praca w naszym zespole jest atrakcyjna zarówno dla osób, które dopiero zaczynają budować swoją karierę zawodową, jak i dla specjalistów oraz ludzi mających doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Zakres obowiązków:
  • badanie rynków, w tym m.in. ustalanie i pobieranie kursów instrumentów finansowych;
  • wycena instrumentów finansowych za pomocą modeli;
  • wsparcie w procesie automatyzacji procesu wyceny;
  • bieżąca obsługa i parametryzacja nowych inwestycji;
  • ustalenie kosztów do transakcji danego klienta;
  • przyporządkowanie zleceń do każdej transakcji;
  • dobór danych rynkowych koniecznych do ustalenia cen przybycia;
  • ustalenie średnich kosztów dla danej grupy porównawczej.
Wymagania:
  • preferowane kierunki ekonomiczne, matematyczne, finansowe, metody ilościowe, pokrewne
  • praktyczna znajomość MS Excel
  • analityczny sposób myślenia i prezentowania rozwiązań

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień operacyjnych z zakresu działalności funduszy inwestycyjnych
Benefity:
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • program emerytalny,
  • karty podarunkowe,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • firmowa drużyna sportowa,
  • spotkania integracyjne,
  • inicjatywy dobroczynne,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • dodatkowe świadczenia socjalne,
  • konkursy indywidualne, zespołowe, rodzinne,
  • brak dress code’u