Portal praktyk

Logowanie

podaj login i hasło wykorzytywane w e-uczelni UŁa

Użyte połączenie loginu i hasła nie jest prawidłowe.

Stanowisko:
Asystent/ka Popołudniowo-Wieczorny/a

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie

Nazwa firmy:

Kochański&Partners

Data wyganięcia oferty:

2024.02.08

Miejscowość:

Warszawa

Ogłoszenie skierowane do:
Studentów wydziału prawa i administracji
Studentów wydziału ekonomii i zarządzania

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=45176&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Asystent%2Fka%20Popo%C5%82udniowo-Wieczorny%2Fa&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Kocha%C5%84ski%26Partners&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=hr%40kochanski.pl
Zakres obowiązków:
  • zapewnienie wsparcia dla zespołu prawników, w tym obsługa korespondencji papierowej i elektronicznej
  • koordynowanie obiegu dokumentów według wewnętrznych procedur Kancelarii
  • edycja oraz formatowanie dokumentów
  • porządkowanie dokumentów prawnych
  • nadawanie korespondencji na poczcie
  • obsługa spotkań i wsparcie recepcji w godzinach popołudniowo-wieczornych
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowiskach związanych z pracą biurową np. jako pomoc biurowa, asystencka, recepcyjna etc. Doświadczenie w kancelarii prawnej będzie dodatkowym atutem.
  • dyspozycyjność w godzinach 15-21 lub 13-21
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Word oraz Outlook
  • dokładność, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • dyskrecja i nienaganna kultura osobista
Benefity:
  • stałe zatrudnienie i  wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • finansowaną przez firmę prywatną opiekę medyczną na poziomie VIP
  • dofinansowanie do pakietu sportowego
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • system poleceń pracowniczych
  • możliwość udziału w konwersacjach z native speakerem
  • praca w nowoczesnym biurze w centrum miasta
  • udział w firmowych inicjatywach sportowych
  • profesjonalne i przyjazne środowisko pracy, świeże owoce i bibliotekę cyrkularną w biurze