Stanowisko:
Reporting Specialist (VBA)

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

hth_logo_granat_i_przezroczyste_t__o-4657i3oejluw0pnbl15e3auw3xrlczzx.png

Nazwa firmy:

HTH Recruitment

Data wyganięcia oferty:

2024.02.01

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=45178&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Reporting%20Specialist%20%28VBA%29&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=HTH%20Recruitment&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie raportów i ich optymalizacja za pomocą makr (VBA),
  • Ciągła optymalizacja i automatyzacja raportowania, dalszy rozwój narzędzi raportowych,
  • Koordynacja i tworzenie interaktywnych dashboardów,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Samodzielne zarządzanie projektami raportowymi lub podprojektami, udział w projektach raportowych,
Wymagania:
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w tym makr (VBA)
  • Dobra znajomość analizy i wizualizacji danych,
  • Doświadczenie zawodowe w branży logistycznej będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobre umiejętności i kreatywność w zakresie generowania raportów, prezentacji czy przygotowywania analiz
  • Elastyczność, inicjatywa i umiejętności komunikacyjne
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
Benefity:
  • Szkolenia wewnętrzne,
  • Szerokie możliwości wdrażania, mentoringu i rozwoju osobistego,
  • Pakiet świadczeń konkurencyjnych: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń na życie
  • Bonus motywacyjny,