Stanowisko:
Asystentka biura

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Nazwa firmy:

EGIS POLAND

Data wyganięcia oferty:

2024.03.29

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=45180&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Asystentka%20biura&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=EGIS%20POLAND&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=izabela.watruch%40egis-group.com

Egis Poland jedno z największych biur projektowych

Zakres obowiązków:
  • Obsługa połączeń wychodzących i przychodzących, komunikacja wewnątrz firmy
  • Archiwizacja i aktualne zestawienia korespondencji wychodzącej
    i przychodzącej oraz zgodny z procedurami obieg dokumentów
  • Organizacja wyjazdów służbowych (loty, hotele, taksówki)
  • Wsparcie Zarządu przy obsłudze spotkań biznesowych
  • Współpraca z działem Logistyki, Księgowości, IT
  • Wsparcie w rozliczeniach finansowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: administracja, finanse, zarządzanie) lub doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą klienta
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel i Word)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi i organizacji pracy własnej, komunikatywności, nienagannej kultury osobistej
Benefity:
  • Pracę na cały etat
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Stałe godziny pracy (8-16 lub 9-17)
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego i francuskiego