Stanowisko:
Koordynator rekrutacji

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Nazwa firmy:

Mondelez International

Data wyganięcia oferty:

2024.01.31

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=45184&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Koordynator%20rekrutacji&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Mondelez%20International%20&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=
Zakres obowiązków:

Twój zakres obowiązków będzie skupiał się na administracji rekrutacyjnej i wspieraniu całego administracyjnego procesu rekrutacji. W szczególności do twoich obowiązków będą należeć:

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z kandydatami, hiring managerami i rekruterami
  • Umieszczanie ogłoszeń o pracę na zewnętrznych portalach ogłoszeniowych
  • Planowanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami i menedżerami zatrudniającymi
  • Tworzenie wewnętrznych ofert i umów
  • Archiwizowanie dokumentów nowo zatrudnionych pracowników zgodnie z polityką przechowywania dokumentacji
  • Kontaktowanie się z menedżerami z instrukcjami dotyczącymi onboardingu nowych pracowników.
Wymagania:

Czego oczekujemy?:

  • Chęci rozwoju i nauki
  • Pierwsze doświadczenia w obszarze administracji/HR, z nastawieniem na obsługę klienta
  • Umiejętności obsługi MS Office, w szczególności Excel
  • Dotrzymywania terminów i dobrych umiejętności ustalania priorytetów
  • Skrupulatności i dbałości o szczegóły
  • Pracy z systemem zarządzania sprawami (mile widziane)
  • Znajomości języka Polskiego i Angielskiego na poziomie biegłym