Stanowisko:
Stażysta w Praktyce Technologie i Dane Osobowe

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Płatne

Długość trwania umowy:

32 godz.

Nazwa firmy:

Kochański&Partners

Data wyganięcia oferty:

2024.02.24

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=45189&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Sta%C5%BCysta%20w%20Praktyce%20Technologie%20i%20Dane%20Osobowe&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Kocha%C5%84ski%26Partners&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=hr%40kochanski.pl

Kochański & Partners obecnie stanowi zespół ponad 100 prawników, adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych oraz rzeczników patentowych współpracujących poprzez biura w Warszawie i Krakowie. Jesteśmy kompleksową, zorientowaną na biznes firmą prawniczą zdecydowaną dostarczać naszym Klientom innowacyjne i efektywne rozwiązania prawne, z zastosowaniem najbardziej profesjonalnych standardów dla danej branży.

Zakres obowiązków:

Jeśli:

  • studiujesz prawo
  • chcesz zdobywać doświadczenie w nowoczesnej firmie prawniczej pod opieką specjalistów w Praktyce Nowych Technologii i Danych Osobowych
  • masz silne poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania
  • uważasz się za osobę pełną pasji i masz ogromną motywację do działania
  • jesteś osobą dokładną, samodzielną i potrafisz dobre organizować swoją pracę
  • …… to CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE !
Wymagania:
  • IV lub V rok studiów na kierunku Prawo
  • dobra znajomość prawa cywilnego i gospodarczego
  • zainteresowanie tematyką ochrony danych osobowych, cyberbezpieczeństwa i nowych technologii
  • zainteresowanie regulacjami rynku finansowego (prawo bankowe, ustawa o usługach płatniczych)oraz zainteresowanie tematyką innowacji finansowych (FinTech)
  • ukończony staż w w/w obszarze będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana aktywność w organizacjach studenckich
  • dostępność minimum 24 godziny tygodniowo
  • znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zdolność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • 3-miesięczny płatny staż z możliwością stałego zatrudnienia
  • dofinansowanie do pakietu sportowego
  • system poleceń pracowniczych
  • możliwość udziału w konwersacjach z native speakerem
  • udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta
  • udział w firmowych inicjatywach sportowych
  • profesjonalne i przyjazne środowisko pracy, świeże owoce i bibliotekę cyrkularną w biurze