Stanowisko:
Asystentka zarządu

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie

100869302_2704684539776562_1255379229353181184_n__1___1_-1ihjuyx5yzsocxzlnuuanur3l4y2xb5k.png

Nazwa firmy:

Psychomedic

Data wyganięcia oferty:

2024.02.28

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=45190&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Asystentka%20zarz%C4%85du&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Psychomedic&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=adm8%40psychomedic.pl
Zakres obowiązków:

Skrupulatne wykonywanie obowiązków powierzonych przez zarząd.

Koordynowanie współpracy z firmami zewnętrznymi.

Koordynowanie sprawnego przepływu informacji między działami.

Współpraca z działem kadr i księgowości.

Zapewnianie zakupów dla biura i placówek.

Wymagania:

Jesteś osobą komunikatywną i sumienną,

Samodzielnie szukasz rozwiązania bieżących problemów,

Wielozadaniowość to Twoje drugie imię,

Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Poszukujesz pracy na dłuższy okres czasu.

Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie lub kontakt (b2b),

Pracę w firmie o najlepiej ugruntowanej pozycji w Polsce w sektorze zdrowia psychicznego,

Możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w szkoleniach z zakresu psychologii, Akademia Terapeuty– minimum 35 webinarów w ciągu roku w obszarze psychoterapii, diagnozy,–Platforma Specjalistycznych Szkoleń – www.psychomedic.edu.pl– dostęp do pełnej biblioteki szkoleń,

Płatny urlop,

Pełną wyzwań pracę w zgranym zespole,

Kartę Multisport.