Stanowisko:
Płatny Staż - dział podatkowy Arena Tax

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Płatne

Długość trwania umowy:

100 godz.

logo-jc8slmpxtnwnokeqhrwhyofrtsajwqbd.jpg

Nazwa firmy:

Arena tax

Data wyganięcia oferty:

2024.02.17

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=45217&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=P%C5%82atny%20Sta%C5%BC%20-%20dzia%C5%82%20podatkowy%20Arena%20Tax&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Arena%20tax&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=

Arena Advisory. Skutecznie doprowadzamy do końca nawet najbardziej złożone zagadnienia prawne, podatkowe i księgowe. Tworzymy elastyczne rozwiązania i procesy dla firm oraz korporacji. Wykorzystujemy potencjał cyfrowej rewolucji i dostrzegamy jej wpływ na rozwój organizacji

Stawiamy na wzajemny szacunek i współpracę. Naszą przewagą konkurencyjną jest zaangażowanie zespołowe: łatwo i szybko tworzymy multidyscyplinarne zespoły znajdujące kompleksowe rozwiązania. Uważamy, że tylko silnie zmotywowani i szczęśliwi ludzie rozwijają się i skutecznie wspierają przedsiębiorstwa w dynamicznych czasach.

Arena Advisory tworzą linie doradztwa podatkowego, prowadzenia ksiąg rachunkowych, transfer pricingu i wycen, doradztwa prawnego oraz digitalizacji.

Więcej informacji o nas znajdziesz na: www.arenaadvisory.com

Zakres obowiązków:
  • Wyszukiwanie i analiza informacji z obszaru podatków oraz cen transferowych w kontekście realizowanych projektów.
  • Uczestniczenie w przeglądach podatkowych.
  • Sporządzanie analiz i research-y prawno-podatkowych.
  • Wsparcie zespołu podatkowego i cen transferowych w efektywnym realizowaniu projektów.
  • Rozwój wiedzy i umiejętności zawodowych.
Wymagania:
  • Współpracę z zespołem doświadczonych Managerów i Partnerów nastawionych na wymianę doświadczeń, umiejętności i wiedzy.
  • Kompleksowy program stażowy.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze polskich i międzynarodowych podatków.
  • Szkolenia biznesowe i zawodowe (Excel, LEX i Legalis, research, komunikacja, wystąpienia publiczne, angielski biznesowy i wiele innych z Akademii Podatkowej).
  • Pracę w modelu hybrydowym.
  • List referencyjny po ukończeniu programu.
  • Dostęp do Centrum Kompetencyjnego.
  • Śniadania Arenowe, spotkania zespołowe, benefity firmowe, biuro przyjazne zwierzakom.
  • Możliwość przedłużenia współpracy po ukończeniu stażu.
  • Biuro w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu, przy Metro Wilanowska.