Stanowisko:
Praktykant/ka ds. MS Excel w Zespole PIT

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Płatne

Długość trwania umowy:

-1 godz.

logo_20lat_biale_pl-rrvpwlyzkrxhm5d2pkm22772ay37ynrj.png

Nazwa firmy:

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy

Data wyganięcia oferty:

2024.02.29

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=45218&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Praktykant%2Fka%20ds.%20MS%20Excel%20w%20Zespole%20PIT&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=MDDP%20Michalik%20D%C5%82uska%20Dziedzic%20i%20Partnerzy&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=

Jesteśmy najbardziej utytułowaną niezależną polską firmą doradczą, działającą na rynku od 2004 r. Nasz zespół tworzy niemal 200 ekspertów w zakresie VAT, podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych, podatków lokalnych, postępowań podatkowych i sądowych oraz cła i akcyzy. Prowadzimy innowacyjne, pionierskie sprawy i projekty podatkowe w Polsce. Współpracujemy z czołowymi europejskimi firmami doradczymi, świadcząc najwyższej jakości usługi z uwzględnieniem aspektów międzynarodowych. W zakresie prawnym blisko współpracujemy z międzynarodową kancelarią Osborne Clarke. Wśród naszych klientów są zarówno koncerny międzynarodowe, jak i największe polskie spółki ze wszystkich sektorów gospodarki. Angażujemy się w sprawy, które uważamy za ważne – aktywnie uczestniczymy w konsultacjach projektowanych aktów prawnych; jesteśmy ekspertami Komisji Europejskiej, organizacji przedsiębiorców oraz stowarzyszeń branżowych. Nasi eksperci są autorami szeregu publikacji książkowych oraz artykułów i komentarzy w wydawnictwach fachowych i w mediach. Jako wykładowcy, partnerzy stowarzyszeń studenckich a także organizatorzy konkursów akademickich angażujemy się w kształcenie młodych prawników i ekonomistów.

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie zespołu PIT przy bieżących projektach w zakresie działania i wykorzystania funkcji w programie MS Excel
Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość programu Excel
• Wymiar pracy: 4-5 dni w tygodniu
• Dostępność od 1 marca 2023
• Odpowiedzialność, zaangażowanie i dyskrecja

Benefity:

• Możliwość pracy zdalnej

• Płatne praktyki
• Elastyczne godziny pracy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie