Portal praktyk

Logowanie

podaj login i hasło wykorzytywane w e-uczelni UŁa

Użyte połączenie loginu i hasła nie jest prawidłowe.

Stanowisko:
Praktykant/ka w Zespole Cen Transferowych (Dział Automatyzacji Procesów)

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Płatne

Długość trwania umowy:

godz.

logo_20lat_biale_pl-0n3q2jnaaec3j70013tjlw1wa58ss2uv.png

Nazwa firmy:

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy

Data wyganięcia oferty:

2024.02.29

Miejscowość:

Warszawa

Ogłoszenie skierowane do:
Studentów wydziału ekonomii i zarządzania

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=45220&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Praktykant%2Fka%20w%20Zespole%20Cen%20Transferowych%20%28Dzia%C5%82%20Automatyzacji%20Proces%C3%B3w%29&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=MDDP%20Michalik%20D%C5%82uska%20Dziedzic%20i%20Partnerzy&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=

Jesteśmy najbardziej utytułowaną niezależną polską firmą doradczą, działającą na rynku od 2004 r. Nasz zespół tworzy niemal 200 ekspertów w zakresie VAT, podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych, podatków lokalnych, postępowań podatkowych i sądowych oraz cła i akcyzy. Prowadzimy innowacyjne, pionierskie sprawy i projekty podatkowe w Polsce. Współpracujemy z czołowymi europejskimi firmami doradczymi, świadcząc najwyższej jakości usługi z uwzględnieniem aspektów międzynarodowych. W zakresie prawnym blisko współpracujemy z międzynarodową kancelarią Osborne Clarke. Wśród naszych klientów są zarówno koncerny międzynarodowe, jak i największe polskie spółki ze wszystkich sektorów gospodarki. Angażujemy się w sprawy, które uważamy za ważne – aktywnie uczestniczymy w konsultacjach projektowanych aktów prawnych; jesteśmy ekspertami Komisji Europejskiej, organizacji przedsiębiorców oraz stowarzyszeń branżowych. Nasi eksperci są autorami szeregu publikacji książkowych oraz artykułów i komentarzy w wydawnictwach fachowych i w mediach. Jako wykładowcy, partnerzy stowarzyszeń studenckich a także organizatorzy konkursów akademickich angażujemy się w kształcenie młodych prawników i ekonomistów.

Zakres obowiązków:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Przygotowywanie projektów i rozwiązań z zakresu automatyzacji m.in. opracowywanie koncepcji automatyzacyjnych w oparciu o konkretne wytyczne
  • Przygotowywanie researchy i testowanie zewnętrznych systemów - głównie z zakresu AI i aplikacji MS 365
  • Prace związane z automatyzacją procesów w zespole
  • Bieżące wsparcie członków zespołu przy innych realizowanych projektach
Wymagania:

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Studenci 3-5 roku lub absolwenci kierunków informatycznych/finansowych/ekonomicznych
  • Umiejętność pracy w aplikacjach MS 365 oraz obsługa podstawowych systemów AI, np. ChatGPT itd. na poziomie min. średniozaawansowanym- warunek konieczny
  • Mile widziane umiejętności programowania Visual Basic (VBA), praca w SQL lub w innych językach programowania
  • Zainteresowanie obszarem sztucznej inteligencji, automatyzacji i rozwojem w tym obszarze
  • Umiejętności analityczne, skrupulatność, otwartość na naukę
  • Dobra organizacja pracy, samodyscyplina i zdolność pracy przy kilku projektach jednocześnie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Chęć do pozyskiwania wiedzy w zakresie cen transferowych i analiz ekonomicznych
  • Łatwość komunikowania się i budowania pozytywnych relacji w zespole
Benefity:

CO OFERUJEMY?

  • Przede wszystkim możliwość rozwoju z zakresu automatyzacji procesów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
  • Płatne praktyki oraz możliwość kontynuacji współpracy po ich zakończeniu
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy hybrydowej)
  • Udział w ciekawych projektach, podczas których poznasz cały kontekst pracy, a nie tylko wycinek projektu
  • Atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji
  • Regularny feedback
  • Wsparcie Buddiego podczas trwania praktyk
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Nieodpłatne zajęcia z języka angielskiego w formule online
  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, PETHELP
  • Możliwość uczestniczenia w drużynie biegowej, imprezach integracyjnych oraz inicjatywie booksharingu
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy