Portal praktyk

Logowanie

podaj login i hasło wykorzytywane w e-uczelni UŁa

Użyte połączenie loginu i hasła nie jest prawidłowe.

Stanowisko:
Asystent zrównoważonej marki odzieżowej dla kobiet biznesu

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie

logo_czarne-01-whmob2a90qkuj8314cn1upc2jedinz5p.png

Nazwa firmy:

ENNBOW Energizing Elegance

Data wyganięcia oferty:

2024.03.31

Miejscowość:

Warszawa

Ogłoszenie skierowane do:
Studentów wydziału ekonomii i zarządzania

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46364&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Asystent%20zr%C3%B3wnowa%C5%BConej%20marki%20odzie%C5%BCowej%20dla%20kobiet%20biznesu%20&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=ENNBOW%20Energizing%20Elegance&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=k.piasecki%40ennbow.com

ENNBOW - Energizing Business Wear to ubrania dla kobiet biznesu, które dodają energii.

ENNBOW łączy elegancję i bezkompromisową wygodę. Niezawodne ubrania, w których zawsze będziesz czuć się zenergetyzowana i pewna siebie przez cały, aktywny dzień.

Nowoczesne, minimalistyczne i eleganckie elementy szafy kapsułowej. Łatwość w dokonywaniu codziennych wyborów, bezproblemowe podróżowanie i tworzenie zestawów, które sprawdzą się od biurka po prezentację i spotkanie zarządu.

Każdy produkt wykonany jest z wysoko elastycznych materiałów, które gwarantują swobodę ruchów i modelują sylwetkę. Oddychające i termoaktywne zapewniają cyrkulację powietrza, i dostosowują się do temperatury otoczenia. Można je prać w pralce i nie trzeba ich prasować.

Kolekcja ENNBOW stworzona jest w oparciu o wartości ESG. Tworzymy produkty na lata, z dbałością i poszanowaniem dla środowiska.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa i koordynacja ENNBOX, domowej przymierzalni dla kobiet biznesu
    • Stylizacja i pakowanie zamówień wg ankiety wypełnionej przez klientki
    • Koordynacja kurierów & kontakt z klientami
    • Utrzymywanie porządku w magazynie
  • Aktualizacja strony www
  • Aktualizacja i pielęgnacja bazy danych
  • Wsparcie działań marketingowych
    • Przygotowanie materiałów marketingowych
    • Wsparcie organizacji sesji zdjęciowych
  • Wsparcie organizacji biura
Wymagania:
  • Zainteresowanie modą i stylizacją
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność i samodzielność
Benefity:
  • Rozwój wg. własnych zainteresowań w prężnie rozwijającym się start-up’ie
  • Bliska współpraca z zespołem zarządzającym i bezpośredni mentoring
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i miła atmosferę w pracy, biuro w centrum Warszawy