Stanowisko:
Asystent ds. Bezpieczeństwa IT

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Płatne

Długość trwania umowy:

godz.

audytel_logo-p31fwnbuxis9fkm4pqq5ni9aqv2osr2z.png

Nazwa firmy:

Audytel S.A.

Data wyganięcia oferty:

2024.03.12

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46378&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Asystent%20ds.%20Bezpiecze%C5%84stwa%20IT&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Audytel%20S.A.&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=rekrutacja%40audytel.pl

Audytel S.A., firma analityczno - doradcza z siedzibą w Warszawie, oferuje:

  • Praktyki w stabilnej firmie z 20 letnią historią w branży doradczej.
  • Możliwość rozwoju zainteresowań oraz rozwoju zawodowego.
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach zawodowych.
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta benefit, PPK).
  • Współpracę z doświadczonymi konsultantami i ekspertami.
  • Przyjazną atmosferę w pracy oraz łatwy kontakt z Zarządem.
  • Pracę w wielu ciekawych projektach.
  • Elastyczny, dostosowany do możliwości studentów, model zatrudnienia i pracy.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia.

Zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie audytów z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz ciągłości działania.
  • Skanowanie podatnościami w infrastrukturze klientów (np. Nessus, Kali Linux).
  • Uczestnictwo w tworzeniu wymagań w zakresie regulacji z zakresu bezpieczeństwa informacji (polityk, procedur, regulaminów, itp.).
  • Organizowanie i prowadzenie testów socjotechnicznych.
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych prac.
  • Obsługa systemów informatycznych wspomagających procesy w firmie Audytel.
Wymagania:
  • Ogólne zrozumienie zagadnień bezpieczeństwa informacji oraz cyberbezpieczeństwa.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
  • Wykształcenie: 3 rok studiów lub wyższy (preferowane kierunki techniczne, ścisłe).
  • Ogólna znajomość zagadnień związanych z informatyką (m.in. sieci komputerowe, aplikacje webowe, systemy operacyjne, protokoły komunikacyjne).
Benefity:

Możliwość uczestnictwa w szkoleniach zawodowych.

Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta benefit, PPK).