Stanowisko:
Praktykantka/Praktykant do działu Księgowości

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Płatne

Długość trwania umowy:

24 godz.

twlogo_green_rgb-1tykq4l1p18wiydr8lxx8mrtzuy8qzyd.jpg

TaylorWessing e|n|w|c E. Stobiecka, Kancelaria prawna sp. k.

Data wyganięcia oferty:

2024.03.31

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46381&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Praktykantka%2FPraktykant%20do%20dzia%C5%82u%20Ksi%C4%99gowo%C5%9Bci%20&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=TaylorWessing%20e%7Cn%7Cw%7Cc%20E.%20Stobiecka%2C%20Kancelaria%20prawna%20sp.%20k.&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=t.szuba%40taylorwessing.com

Taylor Wessing jest wiodącą międzynarodową kancelarią prawną, oferującą klientom szyte na miarę, innowacyjne rozwiązania, które pomagają im w osiągnięciu ambitnych celów. Z ponad 1200 prawnikami w 28 biurach w Europie, na Środkowym Wschodzie i w Azji, Taylor Wessing oferuje przedsiębiorcom z całego świata, zintegrowane doradztwo prawne dotyczące wszystkich aspektów lokalnego i międzynarodowego prawa gospodarczego.

Zakres obowiązków:

Zakres praktyki obejmuje przede wszystkim aktywne wsparcie zespołu w zakresie weryfikacji, poprawności i zarządzania obiegiem dokumentów finansowych, przygotowywania raportów, w tym także w j. angielskim, wystawiania faktur, kontroli i rozliczania płatności, współpracy z zewnętrznym biurem rachunkowym oraz windykacja należności.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • statusu studenta wydziałów od II roku studiów Ekonomii, Finansów i Rachunkowości, Administracji oraz pokrewnych kierunków;
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel);
  • znajomości języka angielskiego;
  • znajomości podstawowych zagadnień z zakresu rachunkowości i podatków oraz chęci rozwoju w kierunku finansów;
  • odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu obowiązków;
  • wysokich zdolności komunikacyjnych, umiejętności pracy w zespole.

Proponujemy pracę w trybie stacjonarnym. Wymagana dyspozycyjność - minimum 3 dni w tygodniu. Proponowana umowa zlecenie na ustalony okres.

Benefity:

Oferujemy:

  • płatną praktykę;
  • możliwość pracy w międzynarodowej renomowanej kancelarii prawnej, zdobycia nowych doświadczeń i poszerzenia wiedzy;
  • pracę w młodym, bardzo merytorycznym i entuzjastycznie nastawionym do pracy zespole;
  • elastyczne godziny pracy.