Praktykantka/Praktykant do Działu Banking & Finance - Praktyka regulacji finansowych

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Płatne

Długość trwania umowy:

40 godz.

twlogo_green_rgb-9dvqkvkg2iixc3z7jzzo0molo9ruozph.jpg

Nazwa firmy:

TaylorWessing e|n|w|c E. Stobiecka, Kancelaria prawna sp.k.

Data wyganięcia oferty:

2024.03.31

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46383&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Praktykantka%2FPraktykant%20do%20Dzia%C5%82u%20Banking%20%26%20Finance%20-%20Praktyka%20regulacji%20finansowych&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=TaylorWessing%20e%7Cn%7Cw%7Cc%20E.%20Stobiecka%2C%20Kancelaria%20prawna%20sp.k.&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=t.szuba%40taylorwessing.com

Taylor Wessing jest wiodącą międzynarodową kancelarią prawną, oferującą klientom szyte na miarę, innowacyjne rozwiązania, które pomagają im w osiągnięciu ambitnych celów. Z ponad 1200 prawnikami w 28 biurach w Europie, na Środkowym Wschodzie i w Azji, Taylor Wessing oferuje przedsiębiorcom z całego świata, zintegrowane doradztwo prawne dotyczące wszystkich aspektów lokalnego i międzynarodowego prawa gospodarczego.

Zakres obowiązków:

Zakres praktyki obejmuje przede wszystkim aktywne wsparcie zespołu w toku prowadzonych spraw w zakresie doradztwa w kwestiach regulacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem prawa bankowego, ubezpieczeniowego i compliance, obejmujące wyszukiwanie i analizę informacji i przepisów (research) na potrzeby prowadzonych projektów oraz bieżący monitoring zmian prawnych w sektorze finansowym.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • Statusu studenta IV-V rok studiów na kierunku prawo;
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • Biegłej znajomości języka angielskiego. Język niemiecki będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętności szybkiego uczenia się, dobrej organizacji pracy, odpowiedniej motywacji;
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych, zaangażowania, umiejętności i chęci do pracy zespołowej.

Proponujemy pracę w trybie stacjonarnym;

Dyspozycyjność - minimum 4 dni w tygodniu;

Proponowana umowa zlecenie na ustalony okres;

Wynagrodzenie: 34 PLN brutto / h.

Benefity:

Oferujemy:

  • Płatną praktykę /staż całodzienny;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia z zakresu współpracy z Klientami w obszarze bieżącej obsługi prawnej;
  • Szansę rozwoju zawodowego poprzez udział w różnorodnych projektach;
  • Pracę w młodym, bardzo merytorycznym i entuzjastycznie nastawionym do pracy zespole.