Stanowisko:
Prawnik

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie

logo-ancd2hjmptrap0yynbdba0668fk3pfzy.jpg

Nazwa firmy:

Kancelaria Radcy Prawnego Dr Hab. Mirosław Pawełczyk

Data wyganięcia oferty:

2024.05.15

Miejscowość:

Warszawa - ścisłe centrum

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46391&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Prawnik&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Kancelaria%20Radcy%20Prawnego%20Dr%20Hab.%20Miros%C5%82aw%20Pawe%C5%82czyk&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=frost%40pawelczyk.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Dr Hab. Mirosław Pawełczyk specjalizuje się w kompleksowej obsłudze dużych przedsiębiorców sektora prywatnego i publicznego, ze szczególnym uwzględnieniem sektora infrastruktury (energetycznego, ciepłowniczego, transportu kolejowego i wodociągowo-kanalizacyjnego), przemysłu, finansów oraz jednostek administracji publicznej. Prowadzi również obsługę prawną dużych projektów inwestycyjnych. W związku z rozwojem Kancelaria poszukuje, do swojego Biura zlokalizowanego w ścisłym Centrum Warszawy.

kandydatów na stanowisko: Prawnik

Miejsce pracy: Warszawa, centrum

Zakres obowiązków:

przygotowywanie projektów opinii i pism procesowych,

udzielanie pomocniczego wsparcia prawnego Klientom Kancelarii,

analiza prawna przepisów, komentarzy i orzecznictwa.

Wymagania:

znajomość języka angielskiego i rosyjskiego,

doskonała organizacja pracy, dyspozycyjność oraz samodzielność,

umiejętność pracy w zespole,

otwartość,

komunikatywność,

umiejętność budowania autorytetu,

dobra prezencja,

mile widziane:

praktyczne doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych,

prawo jazdy kategorii “B”.

Benefity:

oferujemy możliwości rozwoju zawodowego i awansu,

ciekawą i odpowiedzialną pracę,

duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań,

wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz powierzonego zakresu obowiązków.