Stanowisko:
Praktykant/Praktykantka

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Płatne

Długość trwania umowy:

godz.

logo-fin-8pawb48abj2oqzlev5o8z8c5wtdor1wr.jpg

Nazwa firmy:

esb Justyna Matuszak - Leśny, Kancelaria Radcy Prawnego

Data wyganięcia oferty:

2024.03.28

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46422&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Praktykant%2FPraktykantka&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=esb%20Justyna%20Matuszak%20-%20Le%C5%9Bny%2C%20Kancelaria%20Radcy%20Prawnego&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=biuro%40esb-legal.pl

esb Justyna Matuszak-Leśny, Kancelaria Radcy Prawnego

Jesteśmy butikową kancelarią zajmującą się sprawami cywilnymi i gospodarczymi. Specjalizujemy się w prawie własność intelektualnej i nowych technologii oraz prawie ochrony danych osobowych.

Posiadamy szerokie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów z sektora IT, nowych technologii oraz mediów, a także podmiotów z branży kreatywnej, które swoją działalność opierają na wartościach niematerialnych, m.in. na innowacyjnych pomysłach i wiedzy.

Pomimo iż działamy w ramach międzynarodowej struktury pod marką e|s|b, której biura znajdują się w na terenie Niemiec i Polski, naszym celem jest pozostanie kancelarią butikową, zapewniającą Klientom bezpośredni kontakt z prawnikami będącymi specjalistami w swoich dziedzinach.

Zakres obowiązków:

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Wymagania:

  • jesteś studentem IV-V roku prawa
  • pomimo zajęć na uczelni, jesteś dyspozycyjny w wymiarze przynajmniej 30 h w tygodniu
  • interesujesz się prawem cywilnym, gospodarczym, własności intelektualnej oraz ochrony danych osobowych
  • bardzo dobrze znasz język angielski (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • posiadasz umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • jesteś osobą odpowiedzialną i sumienną
  • z entuzjazmem podchodzisz do powierzonych zadań, a Twoim priorytetem jest ich wykonanie, a nie wykonywanie
Benefity:

Mamy Ci do zaoferowania:

  • pełną wyzwań płatną praktykę w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii
  • udział w ciekawych i ambitnych projektach, dających możliwość samorealizacji
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • przyjazną atmosferę opartą na wzajemnej życzliwości i pomocy
  • warunki współpracy i wynagrodzenie adekwatne do wykazywanego zaangażowania
  • możliwość przedłużenia współpracy także po zakończeniu okresu praktyk

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres biuro@esb-legal.pl z dopiskiem Rekrutacja – praktyki.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych (w szczególności CV, liście motywacyjnym i przedłożonych referencjach) przez esb Justyna Matuszak-Leśny, Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Wrzesińska 12/27, 03-713 Warszawa w celu niezbędnym do realizacji aktualnie prowadzonego procesu rekrutacji.