Portal praktyk

Logowanie

podaj login i hasło wykorzytywane w e-uczelni UŁa

Użyte połączenie loginu i hasła nie jest prawidłowe.

Stanowisko:
Asystent/ka w dziale Marketingu

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie

Długość trwania umowy:

30 godz.

logo-5b0ny6d3geaac2cidogfasgnuqv2pksp.jpg

Nazwa firmy:

Legrand Polska Sp. z o.o.

Data wyganięcia oferty:

2024.03.31

Miejscowość:

Warszawa

Ogłoszenie skierowane do:
Studentów wydziału ekonomii i zarządzania

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46463&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Asystent%2Fka%20w%20dziale%20Marketingu&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Legrand%20Polska%20Sp.%20z%20o.o.&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=rekrutacja%40legrand.com.pl

Legrand Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu, Grupy Legrand, eksperta w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym. W ofercie handlowej Legrand Polska znajdują się produkty i systemy uznanych na całym świecie marek: Cablofil, Zucchini, Bticino, Minkels, Raritan, Netatmo gwarantując dostarczanie kompletnych rozwiązań, od oferty produktowej poprzez know-how do serwisu.

Stawiamy na codzienne zaangażowanie społeczne, zarówno w relacjach wewnętrznych z naszymi pracownikami, jak i zewnętrznych ze wszystkimi naszymi interesariuszami. To samo dotyczy rekrutacji.

W Legrand Polska jesteśmy przekonani, że różnorodność jest źródłem bogactwa, innowacji, wydajności i jakości życia w firmie. Dlatego zapewniamy, że równość zawodowa, reprezentacja etniczna, integracja osób niepełnosprawnych i poszanowanie różnic płciowych są zawsze przestrzegane.

Jesteśmy zaangażowani w walkę z wszelkimi formami dyskryminacji, co jest podstawą naszej polityki różnorodności i integracji.

Oprócz umiejętności rekrutujemy osobowość, wrażliwość i chęć wspólnego rozwoju. Różnorodność i ciekawe wyzwania zakorzenione są w DNA Legrand: marki, której wszyscy jesteśmy ambasadorami. Znajduje to odzwierciedlenie również w polityce rekrutacyjnej Grupy Legrand, która skierowana jest zarówno do młodych, jak i bardziej doświadczonych kandydatów.

Zasil swoją karierę. Pracuj w Legrand Polska!

Zakres obowiązków:
  • Codzienna pomoc w realizacji zadań zespołu i celów organizacji,
  • Wsparcie przy tworzeniu materiałów i kampanii reklamowych,
  • Pomoc w wybranych projektach marketingowych,
  • Wsparcie w organizacji eventów oraz organizacji gadżetami,
  • Bieżące prace biurowe( wysyłki, kurierzy).
Wymagania:
  • Skrupulatność i terminowość,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Chęć zdobycia doświadczenia w dziale marketingu.
Benefity:
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • Rozwój poprzez zdobywane doświadczenie oraz szkolenia;
  • Dostęp do platform e-learningowych,
  • Elastyczny czas pracy, dostosowany do Twojego grafiku zajęć;
  • Przyjazna atmosfera, praca wśród ludzi pełnych pasji, realizujących ciekawe projekty.