Stanowisko:
ASYSTENT BIURA I DS. FINANSOWYCH

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie

kolekcja_hachette_3-klsw5dikltb1b9xub2wy75ts7q59qufj.jpg

Nazwa firmy:

Hachette Polska sp z.o.o.

Data wyganięcia oferty:

2024.04.04

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46622&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=ASYSTENT%20BIURA%20I%20DS.%20FINANSOWYCH&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Hachette%20Polska%20sp%20z.o.o.&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=biuro%40hachette.com.pl

Hachette Polska jest Wydawnictwem specjalizującym się w kolekcjach wydawniczych. Nasze produkty to komiksy, książki, publikacje edukacyjne. Współpracujemy z największymi markami takimi jak jak Marvel, Disney, Panini. Poznaj nas na https://kolekcja-hachette.pl

Zakres obowiązków:

- Biuro i Recepcja - obsługa recepcji firmy, zarządzanie salą konferencyjną, kontrola czystości biura, dbanie o czystość biura, obsługa korespondencji, kontakt z kurierami (40% twojego czasu),

- Administracja - zarządzanie materiałami biurowymi i drobnym sprzętem komputerowym, zarządzanie archiwum biurowym, pomoc przy digitalizacji dokumentów firmowych, wsparcie Zarządu w pracy biurowej, zarządzanie platformą podróży służbowych (30% twojego czasu)

- Finanse - wsparcie przy przepływie dokumentów księgowych, wsparcie przy przygotowaniu raportów cyklicznych (30% twojego czasu)

Wymagania:

- zdolności analityczne

- umiejętność planowania

- komunikacyjny angielski (kontakt ze spółką matką z zagranicy)

- dyspozycyjność 5 dni w tygodniu  od poniedziałku do piątku, praca w biurze w centrum Warszawy

- podstawowa znajomość Excela ( chęć do dalszego rozwoju znajomości tego narzędzia)

- umowa zlecenie z wynagrodzeniem 29 złotych za godzinę brutto

- zdobycie wiedzy na temat kontrolingu i polskiej księgowości

- praktyczna nauka Excela

- bardzo dobrze skomunikowane biuro w samym Centrum Warszawy (5 minut od Metra Centrum)

- praca w małej firmie zajmującej się dużymi rzeczami