Stanowisko:
Praktyki All-Techclusive | D365 CRM Developer

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Płatne

Długość trwania umowy:

godz.

Nazwa firmy:

PwC

Data wyganięcia oferty:

2024.03.18

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46635&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Praktyki%20All-Techclusive%20%7C%20D365%20CRM%20Developer&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=PwC&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=

Zespół Technology Consulting w PwC Polska to ponad 40 osób. Prowadzimy organizacje w procesach transformacji cyfrowej. Od pomysłu i strategii po realizację operacyjną i wdrożenie. Pomagamy firmom rozwijać się w ciągle zmieniającym się środowisku technologicznym i cyfrowym. Naszym celem jest zrozumienie sytuacji i motywacji klienta oraz późniejsze zaplanowanie i wdrożenie najlepszej architektury IT. Świadczymy usługi Strategii IT i Architektury IT oraz usługi doradcze i wdrożeniowe w zakresie: Transformacji Klienta/CRM, Rozwiązań Marketingu Cyfrowego, Inteligentnej Automatyzacji i Low Code (BPM), Voice & Chatbot, Zarządzania Danymi i Systemów ERP.

Zakres obowiązków:

Twoja przyszła rola:

  • udział we wdrożeniach systemów Microsoft Dynamics 365 oraz komponentów Power Platform u klientów w kraju i za granicą,
  • wsparcie w dedykowanym konfigurowaniu modułów, formularzy, raportów i przepływów pracy poza zakresem standardu systemu Dynamics 365 CRM,
  • przekładanie wymagań biznesowych na funkcjonalności systemowe oraz współpraca z zespołem projektowym w prezentowaniu ich do klienta,
  • prowadzenie analiz i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów w porozumieniu z senior developerem,
  • wsparcie w tworzeniu koncepcji rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta wykraczających poza standardowe możliwości D365 CRM.
Wymagania:

Aplikuj, jeśli:

  • interesujesz się lub posiadasz podstawową znajomość technologii Microsoft (moduły Dynamics 365 CRM),
  • posiadasz zdolność przekładania wymagań biznesowych na funkcjonalności systemowe,
  • cechujesz się umiejętnościami analitycznymi i kreatywnym podejściem do rozwiązywania problemów,
  • potrafisz przekładać wymagania biznesowe na funkcjonalności systemowe, a także współpracować w dużych rozproszonych zespołach,
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym (min. B2),
  • znajdziesz ok. 30 godzin w tygodniu, które poświęcisz na współpracę.
Benefity:

Dołączając do nas zyskujesz:

  • zatrudnienie od 1 lipca do 30 września z możliwością kontynuacji współpracy, będziesz pracować w trybie hybrydowym (2 dni z biura),
  • wiele opcji poszerzania wiedzy (np. mentoringu od doświadczonych koleżanek i kolegów, warsztatów, szkoleń e-learning),
  • możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in. lunch pass, karta Multisport czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in. vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,
  • program wellbeingowy - sesje mindfulness, wsparcie psychologiczne,
  • 3h w miesiącu na wolontariat, a także możliwość zaangażowania się w wewnętrzne inicjatywy takie jak: PwC Shine (LGBT+) czy Women@PwC,
  • a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do PwC.