Stanowisko:
Developing Senior Associate | Audyt

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Płatne

Długość trwania umowy:

godz.

Nazwa firmy:

PwC

Data wyganięcia oferty:

2024.03.18

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46636&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Developing%20Senior%20Associate%20%7C%20Audyt&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=PwC&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=

Workforce of the Future to innowacyjna ścieżka kariery, w której przeprojektowujemy doświadczenia Audytowe z naciskiem na doskonalenie rozwoju zawodowego i zaangażowanie w realizowanie całości projektu audytowego. Jako Developing Senior Associate już od początku pracy z nami zaangażujesz się w ciekawe zadania audytowe, pod okiem doświadczonego seniora. Pozwoli Ci to szybciej i bardziej efektywnie nie tylko zdobyć wiedzę o samym audycie i o tym jak działają firmy, ale również doświadczenie w wielu branżach. Szukamy osób gotowych do intensywnej pracy i nauki, zdeterminowanych do rozwoju posiadanych kompetencji i zdobywania kolejnych. W odróżnieniu od klasycznej ścieżki rozwoju w zespołach Audytu, w PwC rozpoczynasz pracę od razu na tak zwanym stanowisku “Seniorskim” - co pozwala na dynamiczny rozwój oraz daje możliwość regularnego nabywania umiejętności bardziej pożądanych na rynku pracy.

Zakres obowiązków:

Twoja przyszła rola:

udział w opracowywaniu strategii audytowych i planowaniu Audytu (zrozumienie klienta i jego strategii biznesowej, przeprowadzanie oceny ryzyka i kontakt z osobami decyzyjnymi po stronie klienta),

bliska współpraca i codzienny mentoring od doświadczonych członków zespołów audytowych,

wykonywanie złożonych czynności operacyjnych (zbieranie danych, praca na pełnych sprawozdaniach finansowych, przegląd prac innych członków zespołu),

kompleksowa współpraca z zespołami i klientami zlokalizowanymi w kraju i za granicą co pozwala na zbudowanie rozległej siatki kontaktów wewnątrz organizacji oraz w biznesie,

wejście w ciekawą ścieżkę kariery gwarantującą rozwój z projektu na projekt oraz intensywną naukę nowych umiejętności (planowanie audytów, zarządzanie projektami, zarządzanie czasem).

Wymagania:

Aplikuj, jeśli:

posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki ekonomiczne / finansowe) i pełną dostępność do podjęcia zatrudnienia,

posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze finansów (np. Controlling, Księgowość, SSC - włączając praktyki),

poszukujesz zmiany i ciekawszej ścieżki kariery,

interesujesz się rachunkowością / finansami,

posiadasz wysokie zdolności analityczne i umiejętność logicznego myślenia,

masz motywację do nauki i doświadczania różnych ról,

szybko się uczysz i zdobywasz wiedzę,

potrafisz działać wielozadaniowo,

potrafisz pracować zarówno samodzielnie jak i w zespole,

posiadasz wysokie umiejętności komunikacyjne i potrafisz budować relacje,

swobodnie komunikujesz się w języku angielskim,

bardzo dobrze znasz program MS Excel,

wyrażasz gotowość do pracy w trybie projektowym,

wyrażasz gotowość do pracy w trybie hybrydowym (min. 2 dni w tygodniu pracy z biura lub w siedzibie klienta).

Mile widziane:

doświadczenie w zarządzaniu projektami (np. na uczelni), oraz w bezpośredniej współpracy z klientem,

pierwsze doświadczenie bezpośrednio w obszarze Audytu.

Benefity:

Dołączając do nas zyskujesz:

elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, skrócony czas pracy w okresie low-season (np. wolne piątki), workation, sabbatical leave,

rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, wsparcie finansowo-merytoryczne w uzyskaniu certyfikacji (np. PIBR, ACCA), urlop naukowy oraz konwersacje z native speaker,

szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (m.in. opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, masaże, fizjoterapia), coaching, sesje mindfulness, wsparcie psychologiczne, edukacja poprzez dedykowane webinary i warsztaty, doradztwo finansowo-prawne,

możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in. lunch pass, pakiet ubezpieczenia, concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in. vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,

3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat,

dodatkowy dzień wolnego z okazji urodzin,

a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do PwC.