Stanowisko:
Staż w Zespole Rozwoju Produktu i Wsparcia Sprzedaży

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Płatne

Długość trwania umowy:

godz.

bnpp_tfi2_bl_q-k8ws7ltvhiaddlv48mm4x15hxcsf6jcg.jpg

Nazwa firmy:

BNP Paribas Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych

Data wyganięcia oferty:

2024.03.30

Miejscowość:

Zdalnie / okazjonalnie Warszawa

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46671&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Sta%C5%BC%20w%20Zespole%20Rozwoju%20Produktu%20i%20Wsparcia%20Sprzeda%C5%BCy&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=BNP%20Paribas%20Towarzystwo%20Funduszy%20Inwestycyjnych&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=klaudia.ambroziak%40tfi.bnpparibas.pl

TFI BNP Paribas Polska SA jest towarzystwem funduszy inwestycyjnych. Działamy na podstawie zezwolenia na prowadzenie działalności towarzystwa funduszy inwestycyjnych wydanego w Decyzji Komisji Nadzoru Finansowego w dniu 16 czerwca 2010 roku. Działalność na polskim rynku kapitałowym prowadzimy od 1992 r.
TFI BNP Paribas Polska S.A. zarządza aktywami Klientów od 1996 roku. Stworzyliśmy zespół specjalistów, których celem jest profesjonalna analiza oraz podejmowanie jak najlepszych decyzji inwestycyjnych. Wyniki ich pracy od lat plasują nas w czołówce najefektywniejszych instytucji zajmujących się zarządzaniem aktywami klientów.

Oferta TFI BNP Paribas Polska S.A. obejmuje kompleksowe rozwiązania w zakresie inwestycji na rynku kapitałowym. Naszym Klientom oferujemy możliwość inwestowania

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie departamentu sprzedaży w realizowanych projektach;
  • Przygotowywanie prezentacji w języku polskim i angielskim, raportów i innych materiałów potrzebnych na spotkania biznesowe;
  • Współpraca z różnymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie przepływu informacji, wymiany danych itp.;
  • Wsparcie administracyjne.
Wymagania:
  • Sprawne posługiwanie się MS Office - szczególnie Outlook, Power Point, Excel (mile widziane zainteresowanie VBA);
  • Umiejętność przygotowywania prezentacji, raportów i materiałów informacyjnych;
  • Sumienność, bardzo dobra organizacja pracy;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysoka komunikatywność;
  • Zdolności organizacyjne, wysoka jakość pracy oraz elastyczność w podejściu do zadań zgodnie z priorytetami ważności i terminu;
  • Samodzielność w działaniu, silne poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania.
Benefity:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę zlecenie);
  • Przyjazna atmosfera pracy;
  • Praca w trybie hybrydowym - możliwość dopasowania czasu pracy do zajęć na uczelni;
  • Elastyczny grafik – możliwość otrzymania zaświadczenia potwierdzającego udział w praktykach;
  • Zdobycie unikalnych kompetencji oraz doświadczenia w międzynarodowej grupie kapitałowej;
  • Prestiżowe i świetnie zlokalizowane biuro w centrum Warszawy;
  • Preferowane osoby zainteresowane nawiązaniem dłuższej współpracy.