Stanowisko:
Płatne praktyki w Dziale Prawa Korporacyjnego

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Płatne

Długość trwania umowy:

godz.

hww_logotyp_wariant3_kolor-czarny-iaub81jbsuic1upwe1ufqkehq6kl7oq5.png

Nazwa firmy:

HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy

Data wyganięcia oferty:

2024.04.07

Miejscowość:

Warszawa, ul. Łucka 18 lok. 4/L

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46682&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=P%C5%82atne%20praktyki%20w%20Dziale%20Prawa%20Korporacyjnego&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=HWW%20Hewelt%20Wojnowski%20Lindner%20i%20Wsp%C3%B3lnicy&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=kancelaria%40hww.pl

HWW Hewelt Wojnowski Lindner i Wspólnicy Sp.k. jest kancelarią doradztwa prawnego i podatkowego znajdującą się w Warszawie przy ul. Łucka 18 lok. 4/L - 100 m od Fabryki Norblina. Specjalizujemy się w M&A i bieżącej obsłudze spółek m.in. w zakresie podatkowym, korporacyjnym, energetycznym i procesowym. Gwarantujemy udział w ciekawych projektach.

Zakres obowiązków:
  • bieżąca pomoc w obsłudze klientów kancelarii;
  • research prawny;
  • kontakt z Sądami, Urzędami i innymi instytucjami;
  • sporządzanie projektów memorandów, wniosków i innych pism
Wymagania:
  • student prawa IV lub V roku studiów;
  • znajomość przepisów Kodeksu Spółek Handlowych;
  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi przedsiębiorców i podmiotów korporacyjnych;
  • wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista;
  • mile widziane: bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (poziom B2);
  • zaangażowanie w powierzone zadania.
Benefity:
  • zaświadczenie o realizacji i odbyciu praktyk;
  • udział w ambitnych projektach, realizowanych dla uznanych polskich i zagranicznych firm oraz jednostek administracji;
  • zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie prawniczej pod okiem wykwalifikowanych prawników;
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • w godzinach roboczych lekcje specjalistycznego angielskiego;
  • komfortowe warunki pracy w nowej siedzibie Kancelarii w centrum Warszawy - 100 m od Fabryki Norblina;
  • pracę w młodym zespole;
  • możliwość długotrwałej współpracy