Stanowisko:
Warsztaty finansowe w Philip Morris - 10 kwietnia. Aplikuj!

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Płatne

Długość trwania umowy:

32 godz.

Nazwa firmy:

Philip Morris

Data wyganięcia oferty:

2024.03.29

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46686&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Warsztaty%20finansowe%20w%20Philip%20Morris%20-%2010%20kwietnia.%20Aplikuj%21&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Philip%20Morris&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=martyna.skalska%40pmi.com

Philip Morris International jest międzynarodową firmą.
Przechodzimy obecnie największą transformację w historii całej branży tytoniowej. To jest naprawdę wielka rzecz. Z producenta tradycyjnych wyrobów tytoniowych zmieniamy się w firmę technologiczną, opierającą swoje działania na wynikach badań naukowych, rozwijającą nowe, innowacyjne technologie. Naszych celem jest tworzenie przyszłości bez dymu tytoniowego. To ogromna zmiana, która jest wielką szansą dla rozwoju nas wszystkich.

Zakres obowiązków:

Dział finansowy Philip Morris w Warszawie zaprasza na warsztaty -
Co z tą kawą i mydłem? ?

KIEDY: 10 kwietnia, 12:00 – 16:30

FORMA: Offlinowe, interaktywne warsztaty

GDZIE: Philip Morris w Warszawie, Inflancka 4

Blisko metra Dworzec Gdański, połączeń tramwajowych i autobusowych

CO MOŻE JESZCZE WAS SKUSIĆ? Przekąski, Gadżety, Pizza time ? Szansa zaaplikowania na staż finansowy!

Wymagania:

Limit miejsc na warsztaty jest ograniczony, dlatego też poniżej ważne informacje:

Szukamy studentów_ki i absolwentów_ki (do 1 roku od ukończenia studiów) z kierunków finansowych, ekonomicznych, analitycznych, biznesowych

Dostępność 10 kwietnia – tego dnia odbędą się warsztaty

Dostępność w wymiarze 32 godzin tygodniowo. To wymiar czasu, który jeśli zaprosimy Cię do udziału w programie stażowym w PMI, umożliwi Ci w pełni poznać pracę zespołu, do którego dołączysz, a także zapewni Ci czas na realizację własnych projektów pod okiem najlepszych specjalistek i specjalistów.

• Znajomość języka angielskiego w bardzo dobrym stopniu. Jesteśmy międzynarodową firmą, w której pracują przedstawiciele wielu narodowości a wielokulturowość jest wartością bardzo mocno obecną w naszej organizacji. Chcemy, żebyś podczas czasu, który z nami spędzisz mógł/mogła czerpać z tego w pełni.