Praktykant/Wolontariusz Team Leader zespołu Translation Masters w LEVEL UP

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Bezpłatne

Długość trwania umowy:

0 godz.

Nazwa firmy:

Stowarzyszenie LEVEL UP

Data wyganięcia oferty:

2024.03.24

Miejscowość:

Zdalnie

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46688&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Praktykant%2FWolontariusz%20Team%20Leader%20zespo%C5%82u%20Translation%20Masters%20w%20LEVEL%20UP&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Stowarzyszenie%20LEVEL%20UP&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=

LEVEL UP tworzy inicjatywy skupiające się na wyrównywaniu szans różnych grup (np. kobiet, dzieci, młodzieży z trudnościami, seniorom). Nasze projekty poruszają tematy min. edukacji nieformalnej, integracji, pomocy osobom z niepełnosprawnościami, ekologii, różnorodności kulturowej.

Zakres obowiązków:

Masz duszę przywódcy potrafisz zarządzać grupą?

Potrafisz w stopniu zaawansowanych posługiwać się językiem angielskim, hiszpańskim lub rosyjskim?

Poszukujesz nowych, kreatywnych działań?

Jeśli tak, to dobrze się składa, bo w LEVEL UP szukamy Team Leadera do zespołu Translation Masters!

Twoim zadaniem jako Team Leader będzie:

  • zarządzanie zespołem
  • przydzielanie zadań oraz nadzorowanie ich przebiegu
  • współpraca z innymi zespołami w LEVEL UP
  • organizacja cotygodniowych spotkań z zespołem
  • udział w spotkaniach Zarządu i Leaderów
  • współpraca z Zarządem i innymi Leaderami
Wymagania:

Wymagania:

  • znajomość języka obcego (angielski, hiszpański lub/i rosyjski),
  • realizacja zagadnień z obszaru zarządzania projektami,
  • zainteresowanie dziedziną, którą zajmuje się zespół,
  • dużo chęci do działania.
Benefity:

Oferujemy:

  • działanie w trybie ROWE (liczą się dla nas rezultaty, a nie czas poświęcony na wykonanie zadania)
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • rozwój umiejętności miękkich
  • poznanie narzędzi wykorzystywanych w biznesie i NGO
  • możliwość stworzenia własnego projektu i wcielenia go w życie (wesprzemy cię w zdobyciu grantu, zaplanowaniu i realizacji całości)
  • zdalną, w pełni zadaniową współpracę - jeśli chcesz, możesz działać w środku nocy z domku w Bieszczadach (o ile masz zasięg), patrzymy tylko na efekty Twoich zadań
  • dostosowanie się do Twoich możliwości czasowych
  • działania w wolontariacie w młodym, dynamicznym zespole (wiadomo ?) i zgranej organizacji
  • spotkania integracyjne (online lub na żywo)
  • bezpłatne kursy językowe z angielskiego i hiszpańskiego