ASYSTENT SĘDZIEGO w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Nazwa firmy:

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

Data wyganięcia oferty:

2024.04.02

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46695&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=ASYSTENT%20S%C4%98DZIEGO%20w%20S%C4%85dzie%20Rejonowym%20dla%20m.st.%20Warszawy%20w%20Warszawie&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=S%C4%85d%20Rejonowy%20dla%20m.st.%20Warszawy%20w%20Warszawie&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=

Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie

Zakres obowiązków:

Zadania na określonym stanowisku: zakres czynności na stanowisku asystenta sędziego określa rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 8 listopada 2012 roku w sprawie czynności asystentów sędziów (Dz. U. z 2012 r. poz. 1270).

Wymagania:
  1. Wymagania:
  2. posiadanie obywatelstwa polskiego i korzystanie z pełni praw cywilnych i obywatelskich,
  3. nieskazitelny charakter,
  4. ukończone wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskał tytuł magistra lub zagraniczne uznane
    w Polsce,
  5. ukończone 24 lata,
  6. znajomość przepisów z zakresu prawa cywilnego i karnego oraz postępowania cywilnego i karnego,
  7. umiejętność stosowania przepisów prawa oraz formułowania wypowiedzi, z uwzględnieniem wymogów poprawności językowej, logiki wywodu i argumentacji prawniczej

Benefity:
  1. Oferujemy:
  2. W pierwszym roku pracy wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 5.388 zł brutto (w kolejnych latach wynagrodzenie może zostać podwyższone – aktualne maksymalne wynagrodzenie asystenta sędziego wynosi 6.035 zł brutto);
  3. Wysługę lat od 5 do 20%;
  4. 13-nastą pensję;
  5. Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia, pakietu medycznego, programu Multisport, Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.