Portal praktyk

Logowanie

podaj login i hasło wykorzytywane w e-uczelni UŁa

Użyte połączenie loginu i hasła nie jest prawidłowe.

Stanowisko:
startup wizard

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Bezpłatne

Długość trwania umowy:

godz.

logo__2_-r801tl6vwar521n7i9oeozjf9psv7ppp.png

Nazwa firmy:

Digital Bonds AI

Data wyganięcia oferty:

2024.03.31

Miejscowość:

Warszawa

Ogłoszenie skierowane do:
Studentów wydziału prawa i administracji
Studentów wydziału ekonomii i zarządzania

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46711&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=startup%20wizard&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Digital%20Bonds%20AI&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=info%40digitalbonds.ai

Młody, dynamiczny startup współtworzony przez profesora Uczelni Łazarskiego, zarejestrowany w Londynie, z inwestorem z Amsterdamu i wielkimi planami na przyszłość.

Zakres obowiązków:

Wsparcie startupu w zakresie finansów, marketingu, a także prawa i regulacji (w PL, UE, USA).

Wymagania:

Znajomość angielskiego, umiejętność samodzielnego zdobywania wiedzy (z Google i ChatGTP i in.).
Zainteresowania w tematyce: AI, blockchain, kryptowaluty, ekonomia, finanse.

Benefity:

Możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającym się startupem, liderem w swojej branży w Europie. Praktyczna wiedza od specjalistów z Polski i Holandii.
Współpraca z najlepszym akceleratorem startupów w Europie. Wizyta w Amsterdamie (na koszt firmy).