Portal praktyk

Logowanie

podaj login i hasło wykorzytywane w e-uczelni UŁa

Użyte połączenie loginu i hasła nie jest prawidłowe.

Stanowisko:
Praktyka w dziale rozliczeń dotacji unijnych

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Bezpłatne

Długość trwania umowy:

200 godz.

logopde_h100-1bxrmrwflkj62s33e7iluk95kft56o4j.png

Nazwa firmy:

PASZPORT DO EKSPORTU Sp. z o.o.

Data wyganięcia oferty:

2024.05.31

Miejscowość:

ul. Trębacka 4, Warszawa

Ogłoszenie skierowane do:
Studentów wydziału prawa i administracji
Studentów wydziału ekonomii i zarządzania

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46746&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Praktyka%20w%20dziale%20rozlicze%C5%84%20dotacji%20unijnych&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=PASZPORT%20DO%20EKSPORTU%20Sp.%20z%20o.o.&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=rekrutacja%2Blazarski%40paszportdoeksportu.pl

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w doradztwie dotyczącym pozyskiwaniu dotacji unijnych dla polskich firm.

Zakres obowiązków:

• rozliczanie projektów unijnych i prowadzenie dokumentacji księgowo-finansowej projektów;
• przygotowanie umów między instytucją finansującą a firmą klienta, opisywanie faktur i rachunków wg wymagań unijnych;
• czytania dokumentacji spółek kapitałowych, w tym bilansu, rachunku zysków i strat oraz rachunku przepływów pieniężnych w ramach wniosków o dofinansowanie.

Wymagania:

• wykształcenie: co najmniej studenci studiów licencjackich, najlepiej ostatnich lat studiów;
• wysokie zdolności analityczne oraz sumienność, dokładność, systematyczność i odpowiedzialność;
• chęć nabycie umiejętność analizy sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, rachunek przepływów pieniężnych) oraz tworzenia harmonogramów projektów eksportowych w Excelu;
• umiejętność pracy indywidualnej i w zespole oraz łatwość nawiązywania kontaktów.

Benefity:

• dobrą lokalizację (Warszawa Śródmieście, ul. Trębacka);
• zdobycie doświadczenia zawodowego lub podniesienie kwalifikacji w zakresie doradztwa wymagane na stanowisku Specjalista ds. rozliczeń projektów unijnych;
• przeszkolenie z obsługi generatorów wniosków, pulpitu zdalnego;
• po zakończeniu praktyk wystawienie rzetelnych referencji oraz ewentualne zaproponowanie zatrudnienia w biurze lub na zasadach zdalnej współpracy;
• umowy dwustronna o praktyki lub staż ze studentem lub absolwentem albo na życzenie studenta trójstronna z uczelnią wyższą;
• bezpłatne praktyki trwające 200 godzin, które należy zrealizować w okresie do 2 miesięcy;
• dziennie od 4 do 8 godz. pracy między 7:00 a 18:00 ustalane indywidualnie z koordynatorem na zasadach elastycznych;
• w wyjątkowych sytuacjach możliwość pracy zdalnej przy pomocy zdalnego pulpitu;
• przyjazną atmosferę pracy w dynamiczne rozwijającej się firmie.