Stanowisko:
ASYSTENT DS. PRAWNO-ADMINISTRACYJNYCH

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Płatne

Długość trwania umowy:

godz.

Nazwa firmy:

EGIS POLAND

Data wyganięcia oferty:

2024.04.30

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46771&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=ASYSTENT%20DS.%20PRAWNO-ADMINISTRACYJNYCH%20&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=EGIS%20POLAND&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=izabela.watruch%40egis-group.com

Egis Poland (reprezentująca w Polsce Grupę Egis) – firma działająca na rynku polskim od blisko 35 lat, współpracująca zarówno z klientami z sektora publicznego, jak i prywatnego, świadcząca profesjonalne usługi inżynierskie i konsultingowe w zakresie przygotowania i realizacji projektów w sektorze transportu publicznego, drogowego, kolejowego, lotniczego, budownictwa kubaturowego oraz gospodarki wodno-ściekowej, środowiska naturalnego i energetyki

Zakres obowiązków:

Wspieranie specjalistów działu prawnego w bieżących zadaniach,

Wstępna analiza dokumentów wpływających do działu,

Sprawdzanie i przygotowywanie umów, pełnomocnictw, pism procesowych i innych dokumentów, jakie są opracowywane w dziale,

Rejestrowanie dokumentów w systemie,

Monitorowanie zmian w prawie.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe prawnicze/administracyjne lub ostatnie lata studiów

Bardzo dobra znajomość prawa administracyjnego

Dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie w zakresie Word, Excel)

Dokładność i komunikatywność

Benefity:

Pracę w międzynarodowej firmie,

Stacjonarną pracę na cały etat,

Umowa o pracę lub umowa zlecenie,

Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa,

Elastyczne godziny pracy (ruchomy czas pracy między 7 a 9),

Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, francuskiego.