Portal praktyk

Logowanie

podaj login i hasło wykorzytywane w e-uczelni UŁa

Użyte połączenie loginu i hasła nie jest prawidłowe.

Stanowisko:
Specjalista ds. obsługi finansowej klienta

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Nazwa firmy:

Student Depot Sp. z o.o.

Data wyganięcia oferty:

2024.04.19

Miejscowość:

Warszawa

Ogłoszenie skierowane do:
Studentów wydziału prawa i administracji
Studentów wydziału ekonomii i zarządzania

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46772&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Specjalista%20ds.%20obs%C5%82ugi%20finansowej%20klienta&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Student%20Depot%20Sp.%20z%20o.o.&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=kontakt%40studentdepot.pl

Student Depot to lider w branży prywatnego zakwaterowania dla studentów w Polsce. Jesteśmy największą w Polsce siecią prywatnych akademików studenckich o wysokim standardzie. Posiadamy 9 obiektów w największych akademickich miastach w kraju.

Zakres obowiązków:

Dbanie o wysoki poziom i jakość obsługi mieszkańców akademika

Podstawowa obsługa rozliczeń finansowych z najemcami warszawskich akademików Student Depot, bieżący kontakt z biurem rachunkowym i działem finansów

Wsparcie w procesie sprzedaży i realizacji celów sprzedażowych związanych z wynajęciem miejsc w akademiku

Czynności administracyjne związane z pracą akademika

Wymagania:

Doświadczenie w obsłudze finansowej klienta, mile widziane w branży nieruchomości lub hotelarskiej

Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

Odpowiedzialność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania

Umiejętność pracy w zespole

Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, elastyczność w działaniu

Łatwość w nawiązywaniu relacji, otwartość na inne kultury

Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie min. B2 – warunek konieczny, znajomość języka polskiego obowiązkowa

Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, mile widziane studia z zakresu finansów lub rachunkowości

Benefity:

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Motywujące wynagrodzenie (stała pensja oraz okresowe bonusy w zależności od wyników)

Realne możliwości wszechstronnego rozwoju w obiekcie i w strukturach spółki

Zdobycie doświadczenia u pioniera w dynamicznie rozwijającej się branży w Polsce

Codzienny kontakt z ciekawymi młodymi ludźmi z całego świata

Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, system kafeteryjny i ubezpieczenie na życie

Pracę w nowoczesnym miejscu zaprojektowanym przez jedną z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce

Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole