Stanowisko:
Lato w Makro Program Stażowy 2024

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Płatne

Długość trwania umowy:

480 godz.

logo_makro-hfnf4xbl8j18grozhl3xvc6x5lo2v7pf.gif

Nazwa firmy:

MAKRO Polska

Data wyganięcia oferty:

2024.05.08

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46777&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Lato%20w%20Makro%20Program%20Sta%C5%BCowy%202024&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=MAKRO%20Polska&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe milionom naszych klientów na całym świecie. Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć dołącz do naszego Zespołu! Zrób owocny MAKRO krok w swojej karierze! Zapraszamy na płatne, 3-miesięczne staże odbywające się pod okiem doświadczonych ekspertów i menedżerów w różnych obszarach naszej działalności. Nasz program to doskonała szansa, aby zobaczyć od środka jak wygląda wielki biznes w międzynarodowym środowisku i wykorzystać wiedzę nabytą ze studiów.

Zakres obowiązków:

Z nami możesz spędzić 3 miesięczny staż (od lipca do października) w trakcie wakacji letnich zdobywając doświadczenie w działach:

  • Handlowym
  • Marketingu
  • Księgowości
  • Kontrolingu
  • Logistyki

Zacznij stawiać kroki w karierze razem z nami!

Wymagania:

Nasze oczekiwania:

  • Jesteś absolwentem/tką studiów licencjackich/magisterskich lub jesteś w trakcie studiów.
  • Jesteś osobą odpowiedzialną, otwartą na nowe doświadczenia i posiadającą w sobie chęć rozwoju.
  • Posiadasz znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word) i Office 365.
  • Komunikujesz się w języku angielskim.
  • Jesteś dostępny min. 30h/tygodniowo.
Benefity:

U nas gwarantujemy Tobie:

  • Udział w kluczowych projektach i wykonywanie zadań mających realny wpływ na biznes.
  • Wiedzę i doświadczenie ekspertów w naszej organizacji, którym chętnie się z Tobą podzielimy.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej organizacji.
  • Regularną informację zwrotną na temat Twojego rozwoju i ciągłe wsparcie przy wykonywanych zadaniach.
  • Dedykowane warsztaty rozwojowe.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Hybrydowy system pracy (2 dni zdalnie/3 dni z biura w tygodniu).