Stanowisko:
Stażysta/Stażystka w dziale Logistyki i Obsługi Klienta

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Płatne

Długość trwania umowy:

720 godz.

mp_igus-zo7mmfmszd02m1dw1xlqxx6znkr2udj2.png

Nazwa firmy:

igus Sp. z o.o.

Data wyganięcia oferty:

2024.05.12

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46782&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Sta%C5%BCysta%2FSta%C5%BCystka%20w%20dziale%20Logistyki%20i%20Obs%C5%82ugi%20Klienta&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=igus%20Sp.%20z%20o.o.&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=
Zakres obowiązków:
  • Poznanie procesu od otrzymania zamówienia, produkcję elementów, po kontrolę
    jakości, fakturowanie, pakowanie i wysyłkę do klienta,
  • Poznanie i uczestnictwo w procesie zakupowym, organizacji transportu, planowania
    dostaw oraz obsługi klienta,
  • Poznanie kulis pracy w różnych działach firmy (Logistyka, Księgowość, Magazyn,
    Produkcja),
  • Wspieranie działu Logistyki w realizacji bieżących zadań.
Wymagania:
  • Jesteś studentem dziennym/ zaocznym lub absolwentem studiów wyższych
    (preferowane kierunki: Logistyka, Łańcuch dostaw, Transport bądź studia
    techniczne)
  • Twoja dyspozycyjność wynosi 40h tygodniowo (od pon – pt 8:00 – 16:00) w trakcie 6 miesięcznego stażu
  • Angażujesz się w pracę, którą wykonujesz,
  • Obsługa mailowa nie jest dla Ciebie czarną magią,
  • Jesteś osobą komunikatywną i łatwo nawiązujesz relacje,
  • Masz do siebie dystans i poczucie humoru - ‘’warunek konieczny’’ :).
Benefity:
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie do posiłków w pracy
  • parking dla pracowników
  • uczestnictwo w programie MyBenefit