Stanowisko:
Program Letnich Praktyk Prawniczych

Rodzaj oferty:

Praktyki studenckie

Rodzaj oferty:

Płatne

Długość trwania umowy:

160 godz.

logo-1uggs4a57yie276s4vx2l9zpvit01jj2.png

Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p.

Data wyganięcia oferty:

2024.05.31

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46785&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Program%20Letnich%20Praktyk%20Prawniczych&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Gessel%2C%20Koziorowski%20Kancelaria%20Radc%C3%B3w%20Prawnych%20i%20Adwokat%C3%B3w%20sp.p.&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=praktyki%40gessel.pl

Nieprzerwanie od ponad 30 lat znajdujemy dla naszych Klientów skuteczne i praktyczne rozwiązania najtrudniejszych problemów prawnych. Posiadamy doświadczenie i znaczące osiągnięcia m.in. w doradztwie w zakresie fuzji i przejęć, rynków kapitałowych, prawa konkurencji, prawa spółek, postępowań sądowych i arbitrażowych, a nasze usługi rekomendowane są przez polskie i zagraniczne wydawnictwa branżowe.

Nasz, liczący blisko 150 osób zespół, tworzą ludzie z pasją i ekspercką wiedzą, zorientowani na relacje i współpracę. Doskonale znający sztukę precyzji, nowatorskiego myślenia i efektywności!

Proces rekrutacji

Krok 1

Prześlij CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: praktyki@gessel.pl

Krok 2

Zaznacz preferowany obszar praktyk: M&A, Banking & Finance, Litigation

Krok 3

Zaznacz preferowany miesiąc praktyk: czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień

Krok 4

Rozwiąż test z wiedzy prawniczej oraz języka angielskiego (on-line)

Krok 5

Najlepszych kandydatów zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne z naszymi prawnikami

„Potwierdzam zapoznanie się z dostępną na stronie gessel.pl informacją dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją. Zgłaszając moją kandydaturę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski sp.k.) w związku z przesłanymi przeze mnie dokumentami aplikacyjnymi na potrzeby udziału w procesie rekrutacji na określonych tam zasadach.”
[OPCJONALNIE]: „Wyrażam dodatkową, odrębną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski sp.k.) na potrzeby dalszych rekrutacji w przyszłości”

Zakres obowiązków:
  • bieżące wsparcie prawników w realizacji projektów
  • analiza aktów prawnych
  • analiza stanów faktycznych
  • przygotowywanie pism, umów, raportów i prezentacji
  • research prawny
Wymagania:
  • status studenta IV-V roku lub absolwenta prawa uzyskany w bieżącym roku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wymagana znajomość Legal English)
  • ugruntowana znajomość prawa cywilnego i handlowego
  • dyspozycyjność co najmniej 4 dni w tygodniu
  • gotowość na wyzwania, intensywną naukę i zdobywanie praktycznej wiedzy
  • płatne miesięczne praktyki w okresie czerwiec-wrzesień, z możliwością przedłużenia i nawiązania stałej współpracy
  • udział w prestiżowych projektach o zasięgu krajowym i międzynarodowym
  • mentoring doświadczonych prawników oraz regularny feedback
  • wsparcie Buddy’ego
  • udział w cyklicznych szkoleniach wewnętrznych
  • doskonałą atmosferę sprzyjającą nauce i rozwojowi zawodowemu
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy