Portal praktyk

Logowanie

podaj login i hasło wykorzytywane w e-uczelni UŁa

Użyte połączenie loginu i hasła nie jest prawidłowe.

Stanowisko:
Specjalista ds. analiz i raportowania

Rodzaj oferty:

Oferta pracy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Nazwa firmy:

Varian Medical Systems Poland sp. z o.o.

Data wyganięcia oferty:

2024.05.31

Miejscowość:

Warszawa

Ogłoszenie skierowane do:
Studentów wydziału ekonomii i zarządzania

aplikuj aplikujhttps://kariera.lazarski.pl/pl/praktyki/?tx_powermail_pi1[field][offer_id]=46788&tx_powermail_pi1[field][offer_position]=Specjalista%20ds.%20analiz%20i%20raportowania&tx_powermail_pi1[field][offer_company]=Varian%20Medical%20Systems%20Poland%20sp.%20z%20o.o.&tx_powermail_pi1[field][offer_email]=

W Varian, firmie Siemens Healthineers, skupiamy największe talenty na świecie, aby realizować naszą wizję świata bez strachu przed rakiem. Razem pracujemy z pasją nad rozwojem i dostarczaniem łatwych w użyciu, wydajnych rozwiązań onkologicznych.

Zakres obowiązków:

• Uczestnictwo w przygotowywaniu rocznego budżetu, prognoz oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń

• Sporządzanie analiz i raportów finansowych na potrzeby wewnętrzne firmy i grupy: dla kierownictwa lub innych działów

• Udział w okresowym raportowaniu dla Grupy zgodnie z określonymi standardami rachunkowości (IFRS)

• Współpraca przy sporządzaniu sprawozdań finansowych statutowych

• Współpraca z głównym księgowym przy audycie statutowym – w tym koordynacja prac audytowych, współpraca z audytorem, uzgadnianie list dokumentów i materiałów, dostarczanie wyjaśnień i informacji dotyczących księgowań dla celów statutowych

• Współpraca przy wdrażaniu dyrektyw grupowych

• Przygotowywanie zestawień w celu sporządzenia dokumentacji cen transferowych; współpraca z działem podatkowym w zakresie cen transferowych; obsługa audytów związanych z cenami transferowymi

• Współpraca z działem podatkowym i księgowością

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe ekonomiczne

• Bardzo dobra praktyczna znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)

• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową

• Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

• Rozwinięte zdolności analityczne, dokładność i skrupulatność

• Umiejętność pracy w zespole

• Samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji

• Dobra organizacja pracy i umiejętności komunikacyjne

Benefity:

• Przyjazną atmosferę w pracy

• Pracę w międzynarodowym środowisku

• Pracę hybrydową

• Prywatną opiekę medyczną

• Pakiet multisport

 • Ubezpieczenie na życie